CPV 35000000
Zamówienia publiczne – Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
574 oferty znaleziono
Németország – Védő- és biztonsági ruha – Feuerwehreinsatzbekleidung
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHNiemcyProtective and safety clothingTermin za 12 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Csehország – Katonai sisak, rohamsisak – Rámcová dohoda – Přilba balistická NIJ IIIA lehká (SPJ)
Ministerstvo vnitra ČRCzechyMilitary helmetsTermin za 37 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Horvátország – Rendőregyenruha – Osnovna policijska odora
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVAChorwacjaPolice uniformsFootwearStockingsTermin za 11 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Románia – Rendőregyenruha – Jachetă și cămașă bluză
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERARumuniaPolice uniformsTermin za 17 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Biztonsági berendezések – Fourniture et installation de coffres forts avec serrures électroniques en front office et prestations associées
La PosteFrancjaSecurity equipmentBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Zakup broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby IAS w Rzeszowie
Izba Administracji Skarbowej w RzeszowiePolskaSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentAmmunition for firearms and warfareHand gunsTermin za 5 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Horvátország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Ugradnja sustava tehničke zaštite magistralnih plinovoda Bosiljevo - Sisak DN 800/100 i Kozarac - Sisak DN 800/100
PLINACRO d.o.o.ChorwacjaSurveillance and security systems and devicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Rendőrségi felszerelések – Fourniture de matériels et équipements pour la Police municipale
Ville de LilleFrancjaPolice equipmentSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Magyarország – Vezetési, irányítási, híradási és számítógépes rendszerek – HM Válságreagáló Rendszer (HM VRR)
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő RészvénytársaságWęgryCommand, control, communication and computer systemsEngineering servicesSoftware package and information systemsBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Információs táblák – Accord-cadre à bons de commande pour la fabrication et la pose de toute la signalétique intérieure et extérieure des bâtiments du Département des Bouches-du-Rhône - 2026-0406
Département des Bouches du RhôneFrancjaInformation panelsPlates (construction)Termin za 34 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Légzőkészülék tűzoltók számára – Lieferung von Atemschutzgeräten mit Zubehör sowie Prüftechnik und Raumluftüberwachung (Landkreis Helmstedt)
Kommunale Wirtschafts- und LeistungsgesellschaftNiemcyBreathing apparatus for firefightingTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Csehország – Riasztórendszerek – Protipovodňová opatření města Vítkov
Město VítkovCzechyAlarm systemsPublic address systemsTermin za 37 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Írország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Request for Tenders to establish a single party Framework Agreement for the supply, installation, monitoring and maintenance of Panic Alarms for the Courts Service of Ireland
The Courts ServiceIrlandiaEmergency and security equipmentSurveillance and security systems and devicesAlarm systemsTermin za 6 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Katonai járművek és kapcsolódó alkatrészek – 6003111593-BAAINBw E2.3Y
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrNiemcyMilitary vehicles and associated partsBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Rendőregyenruha – ACQUISITION DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET DE PETITS MATERIELS TECHNIQUES POUR LES AGENTS DE LA POLICE MUNICIPALE
MAIRIE AULNAY SOUS BOISFrancjaPolice uniformsPolice equipmentTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Belgium – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Alarmsysteem / noodknop voor mobiele teams
VZW EvaraBelgiaEmergency and security equipmentTermin za 34 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Litvánia – Lőfegyverek – TAIKLIOJO ŠAULIO GINKLO KOMPLEKTAS
Lietuvos šaulių sąjunga (PV)LitwaFirearmsBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések – Lieferung und Montage Geräte für Atemschutzwerkstatt
Landkreis NordwestmecklenburgNiemcyFirefighting, rescue and safety equipmentTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Radardetektorok – ZAKUP FABRYCZNIE NOWEGO SYSTEMU DO DETEKCJI OBIEKTÓW PODZIEMNYCH (GEORADAR)
Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa KosackiegoPolskaRadar detectorsOptical instrumentsSurveying instrumentsTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawiePolskaSurveillance and security systems and devicesTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Szlovákia – Lőszerek – Náboje pre dlhé strelné zbrane
Ministerstvo vnútra Slovenskej republikySłowacjaAmmunitionCartridgesTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Spanyolország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – 328,329,330,331/2026 Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell 2025
Ajuntament de SabadellHiszpaniaSurveillance and security systems and devicesTermin za 26 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lettország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Videonovērošanas komponentu iegāde
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs"ŁotwaSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentSecurity camerasTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lettország – Védő- és biztonsági ruha – Ugunsdzēsības aizsargtērpu un ūdens sūkņa piegāde Saldus tehnikuma izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” īstenošanai
Valsts izglītības attīstības aģentūraŁotwaProtective and safety clothingPumpsTermin za 32 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Norvégia – Könnyű lőfegyverek alkatrészei – Procurement of cleaning equipment
FORSVARSMATERIELLNorwegiaParts of light firearmsRepair and maintenance services of firearms and ammunitionRepair and maintenance services of weaponsTermin za 13 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste