CPV 92000000
Zamówienia publiczne – Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
427 ofert znaleziono
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Prestación del servicio de socorrismo en las piscinas de las instalaciones deportivas de Eibar
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarHiszpaniaSport-related servicesTermin za 38 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – Determina a contrarre per l’affidamento in concessione, tramite Finanza di progetto, ai sensi art. 193 del D.lgs. n.36/2023, della progettazione esecutiva, dei lavori e dei servizi di gestione degli Impianti sportivi di proprietà di Roma Capitale, siti in via Bruno Pontecorvo – Municipio IX, SIS 9-20 e 9-21
ROMA CAPITALEWłochySports facilities operation servicesTermin za 16 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Sportszolgáltatások – Prestations d'enseignement d'activités nautiques
Ville d'Antibes (06)FrancjaSporting servicesSailing-school servicesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Prestación de los servicios de personal para apoyo técnico y de dotación de infraestructuras y equipos en general para el desarrollo del programa cultural general anual del ayuntamiento de Alcobendas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlcobendasHiszpaniaRecreational, cultural and sporting servicesSound equipmentPublic conveniencesTermin za 27 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Accords-cadres à bons de commande relatif à la conception, l’organisation et l’animation des ateliers à destination des publics de l’Académie du Climat de la Ville de Paris, en 14 lots séparés
VILLE de PARIS - DFA - SDAFrancjaRecreational, cultural and sporting servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Actividades Acuáticas, en las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Eibar que deberán de ser en euskera y castellano
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarHiszpaniaSport-related servicesTermin za 38 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Reklámfilm gyártása – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejPolskaAdvertising film productionTermin za 11 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Casales municipales
Ajuntament de GurbHiszpaniaRecreational, cultural and sporting servicesTermin za 14 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Norvégia – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Parallel framework agreements for technician for sound, lighting and stage and multi-technician.
Sandnes kommuneNorwegiaRecreational, cultural and sporting servicesArtificial and natural lighting engineering services for buildingsSound technicianTermin za 21 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Kiállítási tárgyak megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Réalisation de prestations de service de restauration des dioramas pour répondre aux besoins de l’Epppd
Palais de la Porte DoréeFrancjaPreservation services of exhibitsPreservation services of historical buildingsJoinery workTermin za 52 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Sportesemény-szervezési szolgáltatások – Location d'un camion piscine, d'une solution clé en main d'une piscine itinérante, pour le département des Bouches-du-Rhône
Département des Bouches-du-RhôneFrancjaSports-event organisation servicesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Könyvtári és levéltári szolgáltatások – Beschaffung und Implementierung einer Online-Bibliothek einschließlich Fortbildungsportal und Clinical Decision Support für die Klinikum Chemnitz gGmbH
Klinikum Chemnitz gGmbH, c/o Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbHNiemcyLibrary and archive servicesDatabase servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GRÚA CABEZA CALIENTE PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.HiszpaniaTelevision servicesTelevision production servicesTermin za 13 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – CONCESSIONE DELLA GESTIONE DELL’IMPIANTO SPORTIVO PISTA DI ATLETICA LEGGERA ED AREA LANCI SITO NEL COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNA
COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNAWłochySports facilities operation servicesTermin za 28 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO DEL SERVICIO DE ROTULACIÓN, GRAFISMO, INFOGRAFÍA Y OTROS EFECTOS PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.HiszpaniaTelevision servicesTelevision production servicesTermin za 13 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sportanlagen
Österreichische Post AGAustriaSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Gemeinnütziger Vereins- und Schulsport
Österreichische Post AGAustriaSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Produktion und Umsetzung der Ausstellung im Wasserturm und Bahnhof Wittenberge
Landesamt für UmweltNiemcyMuseum-exhibition servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Strandszolgáltatások – CUC 15/2026. Procedura aperta per l’affidamento della Concessione in gestione dei servizi connessi alla balneazione sulle spiagge libere con servizi con istallazione su piazzola di sosta, di chiosco per esercizio di somministrazione nel Comune di Sabaudia.
Comune di SabaudiaWłochyBeach servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Múzeumi szolgáltatások – CONCEPTION ET RÉALISATION DE LA SCÉNOGRAPHIE, DU SOCLAGE, DE LA SIGNALÉTIQUE ET DU GRAPHISME DE L'EXPOSITION « OCÉANIE. ÊTRES DE L’EAU » AU CENTRE DE LA VIEILLE CHARITÉ (2 LOTS)
Ville de MarseilleFrancjaMuseum servicesMuseum-exhibition servicesTermin za 20 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sporthalle
Österreichische Post AGAustriaSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Mozifilm és videoszalag-gyártás és kapcsolódó szolgáltatások – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
MUZEUM GETTA WARSZAWSKIEGOPolskaMotion picture and video tape production and related servicesTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Írország – Műemlékek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – LIMERICK CITY Grade 1 Conservation Architect Led Design Team Consultancy Services for the conservation of Mount St Lawrence Mortuary Chapel A Protected Structure RPS Reg No 3256
Limerick City and County Council_103432IrlandiaPreservation services of historical buildingsMasonry workReligious buildings construction workTermin za 12 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Spanyolország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de exposiciones
Institut Català de les Empreses CulturalsHiszpaniaMuseum-exhibition servicesTermin za 28 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Monitoraje de las Escuelas Deportivas Municipales de Fútbol Sala y Fútbol 7, Gimnasia de Mantenimiento, Pilates, Padel y Multideporte, en Almonte, El Rocío y Matalascañas y Monitoraje y Socorrismo período estival Piscinas de Almonte y El Rocio (Huelva).
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteHiszpaniaSport-related servicesTermin za 16 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste