CPV 60000000
Zamówienia publiczne – Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
746 ofert znaleziono
Norvégia – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Tour transport - Hålogaland Theatre
Hålogaland TeaterNorwegiaHire of buses and coaches with driverNon-scheduled passenger transportTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Servicio de transporte discrecional adaptado con destino al centro de día “Ezeró” a la atención de personas con discapacidad intelectual.
Presidencia del Cabildo Insular de El HierroHiszpaniaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRoad transport servicesNon-scheduled passenger transportTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI TRASPORTO SCOLASTICO PER IL COMUNE DI SERMIDE E FELONICA (MN)
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA DEL CONSORZIO OLTREPÒ MANTOVANOWłochyPublic road transport servicesTermin za 36 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – NETTUNO - TRASPORTO SCOLASTICO
Città metropolitana di Roma CapitaleWłochySpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Rahmenvereinbarung Kunsttransporte
Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik DeutschlandNiemcyTransport services (excl. Waste transport)Termin za 50 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Észak-Macedónia – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Student transportation
LHS Jane Sandanski-ShtipMacedonia PółnocnaTransport services (excl. Waste transport)Termin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Litvánia – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Keleivių vežimo Vilniaus rajono Nemėžio žiediniu maršrutu paslaugos pirkimas
Vilniaus rajono savivaldybės administracijaLitwaPublic road transport servicesTermin za 38 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Magyarország – Közúti szállítási szolgáltatások – Különféle kőanyagok közúti szállítása
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő RészvénytársaságWęgryRoad transport servicesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się
Miasto OpolePolskaSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 15 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancjaRoad transport servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancjaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Csehország – Közúti szállítási szolgáltatások – Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037
Statutární město PřerovCzechyRoad transport servicesPublic road transport servicesTermin za 18 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – „Świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi”.
Zarząd Transportu Miejskiego w KielcachPolskaPublic road transport servicesTermin za 17 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Finnország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Lappeenrannan koulukuljetusten lisäkuljetukset
Lappeenrannan seudun joukkoliikenneFinlandiaPublic road transport servicesTermin za 40 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Írország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – SINGLE-PARTY FRAMEWORK AGREEMENT FOR THE PROVISION OF ORGAN TRANSPORT SERVICES
Beaumont Hospital_403IrlandiaTransport services (excl. Waste transport)Road transport servicesMedical hospital servicesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Hollandia – Teherautó kölcsönzése vezetővel – 26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
N.V. Waterleiding Maatschappij LimburgHolandiaHire of trucks with driverRoad transport servicesTermin za 50 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Leistungen der öffentlichen Personenbeförderung im Buslinienverkehr
Landkreis FürthNiemcyPublic road transport servicesTermin za 50 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Horvátország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Usluga modernizacije aviona PC-9M
REPUBLIKA HRVATSKA MINISTARSTVO OBRANEChorwacjaAerial and related servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancjaRoad transport servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – MANZIANA - TRASPORTO SCOLASTICO
Città metropolitana di Roma CapitaleWłochySpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Szlovénia – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Celje za šolska leta 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029 - sklop 1 (prevozi za OŠ Frana Krajnca I.)
MESTNA OBČINA CELJESłoweniaTransport services (excl. Waste transport)Termin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Transporty sanitarne i przewóz osób
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w PoznaniuPolskaSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 10 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Közúti szállítási szolgáltatások – Dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028
Gmina SławkówPolskaRoad transport servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesNon-scheduled passenger transportTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Hollandia – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Touringcarvervoer
Stichting ROC Summa CollegeHolandiaHire of buses and coaches with driverTermin za 50 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Marché relatif à l'exécution de services de transport à la demande (TAD)
Communauté de communes Plaine LimagneFrancjaSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste