CPV 75000000
Zamówienia publiczne – Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
252 oferty znaleziono
Norvégia – Üzleti műveletekkel kapcsolatos igazgatási szolgáltatások – 463 Framework agreement for the procurement of administrative services
Norsk nukleær dekommisjonering (NND)NorwegiaAdministrative services for business operationsAnalysis servicesBusiness analysis consultancy servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – PRESTATION SANTE PREVOYANCE POUR LES SALARIES DE SEMCODA
SEMCODAFrancjaBenefit servicesSickness benefitsMaternity benefitsTermin za 24 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Végrehajtói és törvényhozói szolgáltatások – Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Istituto Italiano di TecnologiaWłochyExecutive and legislative servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Fourniture et livraison de Chèques d'Accompagnement Personnalisé (CAP) et de Chèques Emploi Service Universel (CESU) pour le CCAS de Lyon
CCAS DE LYONFrancjaBenefit servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Projektträgerschaft zur fachlichen und administrativen Umsetzung der Förderrichtlinie „Etablierung einer industriellen Bioökonomie durch die Weiterentwicklung und Skalierung biobasierter Verfahren sowie den Aufbau regionaler Innovationscluster“
Bundesministerium für Wirtschaft und EnergieNiemcyGovernment servicesBusiness development consultancy servicesResearch and development services and related consultancy servicesTermin za 25 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Marché à prix global et forfaitaire portant sur des prestations relatives à la mise en oeuvre des maisons itinérantes du projet LNCPA
SNCF RESEAUFrancjaBenefit servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Erfahrungsaustausch zu Vergrämungsmaßnahmen (Los 1) und Planung von koordinierten Vergrämungsabschüssen (Los 2) für das Interreg-Projekt "Fischartenschutz und Kormoranmanagement am Bodensee"
Ministerium für Ländlichen Raum, Landwirtschaft und Heimat Baden-WürttembergNiemcyGovernment servicesSupporting services for the governmentWildlife preservation servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Görögország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Δ8497
ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)GrecjaFire-prevention servicesGuard servicesTermin za 19 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Konzession für die Aufschaltung von Brandmeldeanlagen auf die IRLS
Landkreis OsterholzNiemcyFire-prevention servicesFire-alarm systemsTermin za 16 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Németország – Általános kormányzati személyzeti szolgáltatások – OFD GB Psych / FK-FB
Land Baden-Württemberg, vertreten durch die Oberfinanzdirektion Baden-Württemberg sowie die Betriebsleitung des Landesbetriebs Vermögen und Bau Baden-WürttembergNiemcyGeneral personnel services for the governmentGeneral public servicesBrak terminuOpublikowano 01 wrz 2026
Franciaország – Tűzoltási és mentési szolgáltatások – Mise à disposition de personnels pour le secours aux personnes et la sécurité incendie
COMMUNE DU TAMPONFrancjaFire-brigade and rescue servicesTermin za 17 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – UNtangling our SEAs (UNSEA) – Ein holistischer Lösungsansatz zur Vermeidung der Belastung der Meeresumwelt mit Fischfanggeräten
UmweltbundesamtNiemcySupporting services for the governmentTermin za 25 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Olaszország – Közigazgatási egészségügyi szolgáltatások – Procedura aperta servizi CUP
Servizio Centrale Unica di Committena - Regione MoliseWłochyAdministrative healthcare servicesTermin za 33 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svájc – Közigazgatási szolgáltatások – Verkehrsdienstleistungen Reisebusregime 2027 - 2030
Stadt Luzern, TiefbauamtSzwajcariaAdministration servicesTermin za 35 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Contrat de location de distributeurs automatiques de boissons et achats des consommables associés
Voies Navigables de France DTNEFrancjaBenefit servicesTermin za 26 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Olaszország – Általános közszolgáltatás – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI AMMINISTRATIVI, INFORMATICI E POSTALI A SUPPORTO DELLA GESTIONE DELLA TASSA AUTOMOBILISTICA REGIONALE.
AREA - AREA BILANCIO, RISORSE FINANZIARIE, ICT, AFFARI GENERALI E SEMPLIFICAZIONE - DIREZIONE - ACQUISTI, AA.GG. E SOS AFFIDAMENTO SERVIZI E FORNITUREWłochyGeneral public servicesPostal services related to lettersTermin za 39 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Németország – Mentési szolgáltatások – Ärztliche Besetzung der Intensivtransportwagen (ITW) des Essener Rettungsdienstes
Stadt Essen, Zentrales VergabemanagementNiemcyRescue servicesFire-brigade and rescue servicesMedical specialist servicesTermin za 26 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Bestellung eines externen Brandschutzbeauftragten für die Dienststellen der Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR); Vertragslaufzeit: 01.01.2027 - 31.12.2028 + Option 2029
Bundesanstalt für Geowissenschaften und RohstoffeNiemcyFire-prevention servicesFireproofing workTermin za 30 dniOpublikowano 31 sie 2026
Hollandia – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands NoordenHolandiaSupporting services for the governmentTermin za 53 dniOpublikowano 31 sie 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Zuwendungssachbearbeitung im Referat der Gleichstellung von Frauen in der Arbeitswelt und Wirtschaftswelt, Strukturpolitik in der Abteilung für Frauen und Gleichstellung des Landes Berlin
Land Berlin, vertreten durch Senatsverwaltung für Arbeit, Soziales, Gleichstellung, Integration, Vielfalt und AntidiskriminierungNiemcyGovernment servicesSupporting services for the governmentProject-management services other than for construction workTermin za 15 dniOpublikowano 31 sie 2026
Franciaország – Tűzoltó szolgáltatások – MAINTENANCE PREVENTIVE, CORRECTIVE ET FOURNITURE D'EQUIPEMENTS DES SYSTEMES DE SECURITE INCENDIE ET DES MOYENS DE SECOURS INCENDIE
Groupement Hospitalier de Territoire du GersFrancjaFire-brigade servicesPreventive maintenance servicesFire extinguishersTermin za 43 dniOpublikowano 31 sie 2026
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – 10016015-Support to implementation of trade facilitation projects in Asia, Africa and Eastern Europe
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHNiemcyAdministration, defence and social security servicesTermin za 23 dniOpublikowano 31 sie 2026
Olaszország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – PROCEDURA APERTA EX ART. 71 D.LGS N.36/2023 E S.M.I. PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ASSISTENZA TECNICA E SUPPORTO ALLA GOVERNANCE DI PROGRAMMI E PROGETTI PER LE AMMINISTRAZIONI CENTRALI, ENTI PUBBLICI LOCALI TERRITORIALI ED ENTI PUBBLICI NON TERRITORIALI
Cassa Depositi e Prestiti S.p.A.WłochySupporting services for the governmentTermin za 29 dniOpublikowano 31 sie 2026
Belgium – Általános közszolgáltatás – Service Framework Contract for the provision of “Media and Communication Support Services”
European Defence AgencyBelgiaGeneral public servicesTermin za 36 dniOpublikowano 30 sie 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – 110-6837 Wärmeplanung
Kommunale Informationsverarbeitung Sachsen - KISANiemcyGovernment servicesTermin za 23 dniOpublikowano 30 sie 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste