Irlandia – Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy – ET2604 - Provision of Driver Theory Test and National Driver Licence Services
Opis
Autorytet do spraw bezpieczeństwa na drogach (Autorytet) jest odpowiedzialny za zapewnienie usług egzaminu teoretycznego dla kierowców (DTTS) w Irlandii, dzięki którym Autorytet zapewnia, że wszyscy potencjalni kierowcy udowadniają podstawową wiedzę na temat przepisów ruchu, postrzegania ryzyka, świadomości zagrożeń i bezpiecznych praktyk jazdy jako część procesu wydawania licencji kierowcy. Autorytet jest również odpowiedzialny za zapewnienie usług Narodowej Służby Licencji Kierowcy (NDLS) w Irlandii. NDLS odpowiada za dostarczanie pozwolenia na naukę jazdy i licencji kierowcy w Irlandii, w tym wydawanie, odnawianie, zmiany kategorii, zastępowanie i wymianę aplikacji dla zagranicznych licencji. Autorytet zamierza zakupić dostawcę do zapewnienia usług DTTS i NDLS w ramach nowego całkowicie zintegrowanego kontraktu, a ta zintegrowana transformacja usług będzie podpierana przez rozwiązanie technologiczne, którego celem jest integracja, uproszczenie i poprawa dostępu do usług online z poprawionym doświadczeniem rejestracji i zgłoszenia klienta. Dostawca będzie odpowiedzialny za zapewnienie usług dla dostarczania wszystkich typów egzaminów teoretycznych dla kierowców i licencji kierowcy i pozwolenia na naukę jazdy w Irlandii. W ramach tego zintegrowanego kontraktu usług DTTS i NDLS będzie również wymaganie zintegrowanej sieci nieruchomości Autorytetu. Każdy ośrodek będzie integrował zarówno dostarczanie usług DTTS, jak i NDLS, pozwalając im działać z jednego, połączonego obiektu. Zainteresowane strony powinny zauważyć, że produkcja karty licencji kierowcy i pozwolenia na naukę jazdy (w tym dostarczenie kart tachografu i może również obejmować certyfikat kompetencji zawodowej lub karty instruktora kierowcy), pozostanie oddzielnym kontraktem i będzie zakupiona w ramach oddzielnego procesu zakupowego. Wymaganie usług w ramach zintegrowanego kontraktu DTT i NDLS będzie późniejsza integracja z tym oddzielnym kontraktem produkcji kart. Proces będzie przeprowadzany w ramach Regulaminów przyznania kontraktów koncesyjnych i będzie podobny do postępowania dialogu konkurencyjnego z etapem wstępnego kwalifikacji, a następnie zaproszenie do udziału w dialogu konkurencyjnym do skrótów.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandiaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTermin za 23 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 5 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandiaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTermin za 18 dniOpublikowano 24 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 20 dniOpublikowano 24 sie 2026