Powrót do wyszukiwania
Ten przetarg wygasł.
Włochy – Elektryczność – Energia_Elettrica_Ed8
IN.VA. S.P.A.WłochyOpublikowano 01 lip 2026
Termin minąłOpis
Dostarczenie "zielonej" energii elektrycznej i powiązanych usług dla Administracji Publicznych Regionu Autonomej Dolina Aosty i innych Zewnętrznych Uczestników - Edycja VIII
Kody CPV
Electricity
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureWłochyElectricityTermin za 32 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIWłochyGas oilsTermin za 28 dniOpublikowano 26 sie 2026
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAWłochyElectricityTermin za 21 dniOpublikowano 24 sie 2026
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti MilanesiWłochyDiesel oilTermin za 20 dniOpublikowano 20 sie 2026