Francja – Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Opis
- Część usług jest realizowana na podstawie umowy zwykłej i jest opłacana ceną całkowitą i forfaitową. Dotyczy ona usług określanych w punkcie CCTP;
- Druga część jest realizowana na podstawie umowy ramowej z maksymalnym zakresem, zgodnie z art. L. 2125-1 1°, R. 2162-1 do R. 2162-6, R. 2162-13 i R. 2162-14 Kodeksu zamówień publicznych i jest opłacana cenami jednostkowymi. Dotyczy ona usług określanych w art. 7.4 CCTP i będzie wymagała wystawienia zamówień. Kwoty szacunkowe podane w RC są orientacyjne i obejmują wszystkie okresy przedłużenia. Główne cechy usług gastronomicznych obejmują:
- 16 500 posiłków do dostarczenia na 88 obiektów w Montpellier w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki okresów szkolnych.
- 2 500 posiłków do dostarczenia na 42 obiekty w Montpellier w środy i dni wolne od zajęć szkolnych. Usługa obejmuje dostawę z zachowaniem norm higieny i bezpieczeństwa oraz kontrolę ilościową i jakościową (w tym pomiary temperatury) dostarczonych produktów.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancjaRoad transport servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancjaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancjaRoad transport servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancjaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentTermin za 56 dniOpublikowano 02 wrz 2026