Finlandia – Usługi przeładunku towarów – Kokkolan Satama Oy nosturikuljettajapalvelut 1.1.2027-31.12.2031 sekä mahdollinen optio 1.1.2032-31.12.2036
Opis
Kokkolan Satama Oy zaprasza do udziału w przetargu na usługi przewozowe dla dźwigów portowych od 1.1.2027 na pięć (5) lat (1.1.2027-31.12.2031), a także do zawarcia umowy zawierającej opcję na kolejne pięć (5) lat (1.1.2032-31.12.2036). Wnioski muszą spełniać wymagania kwalifikacyjne przedstawione w opisie projektu oraz wymagania kwalifikacyjne przedstawione w formularzu ESPD. Jeśli liczba kandydatów spełniających wymagania kwalifikacyjne przekroczy trzy (3), w wyborze uwzględniony zostanie najdłuższy doświadczenie w świadczeniu usług dźwigowych. Jeśli kandydatów będzie mniej niż trzy (3), zaproszenie do składania ofert zostanie wysłane tylko do kandydatów spełniających wymagania kwalifikacyjne. W ciągu ostatnich pięciu (5) lat w Kokkolan Satama Oy pracowano średnio około 11 000 godzin rocznie i przetworzono około 3 300 000 ton bulku, 10 000 kontenerów oraz znaczącą ilość break bulk, projektów oraz towarów sztukowych. Z godzin pracy dźwigów, w głębokim porcie pracowano średnio 4 000 godzin rocznie w ciągu ostatnich pięciu (5) lat. Firma świadcząca usługi przewozowe dla dźwigów jest strategicznym partnerem Kokkolan Satama Oy, działającą w codziennej współpracy pod nadzorem Działu Usług Produkcyjnych Kokkolan Satama Oy oraz w zakresie prac konserwacyjnych pod nadzorem Działu Technicznego. Dostawca zobowiązuje się do zapewnienia usług przewozowych dla dźwigów i urządzeń przeładunkowych należących do Kokkolan Satama Oy, zlokalizowanych w głębokim porcie, w zakresie wymaganym przez ruch portowy i zgodnie z instrukcjami wydanymi przez Kokkolan Satama Oy. Dostawca musi również wykonywać prace konserwacyjne i utrzymania dźwigów i urządzeń przeładunkowych w zakresie ustalonym oddzielnie, zgodnie z instrukcjami Kokkolan Satama Oy. Ponadto, z dostawcą można oddzielnie porozumieć się w sprawie zakresu prac wykonywanych na dźwigach w portach Kanta i Hopeakivi należących do Kokkolan Satama Oy.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Finnország – Szárazföldi, vízi és légi szállítást támogató szolgáltatások – Matkustajasilta- ja satamapalvelut matkustajasatamissa
Helsingin Satama OyFinlandiaSupport services for land, water and air transportBrak terminuOpublikowano 27 sie 2026
Finnország – Kikötő- és víziút-üzemeltetési és kiegészítő szolgáltatások – Pielisjoen reitin kanavien ja avattavien siltojen käyttö ja kunnossapito 2027 - 2031
VäylävirastoFinlandiaPort and waterway operation services and associated servicesWaterway operation servicesTermin za 24 dniOpublikowano 23 sie 2026
Ausztria – Hajócharterezési szolgáltatások – 26-012.778 Charterung eines Forschungsschiffes
Universität WienAustriaShip chartering servicesResearch vessel servicesHire of sea-going vessels with crewBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Vasúti szállítást támogató szolgáltatások – Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Polska Grupa Górnicza S.A.PolskaSupport services for railway transportRailway-track maintenance servicesRailway signalling worksTermin za 10 dniOpublikowano 03 wrz 2026