Powrót do wyszukiwania
Hiszpania – Usługi tankowania pojazdów – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)HiszpaniaOpublikowano 29 kwi 2026
Brak terminuOpis
Usługa zarządzania i eksploatacji obszarów usługowych w Montcada na trasie C-33 i La Tordera na trasie C-32 (dwa lote) w systemie koncesji usług w zamian za stałe i zmienne opłaty. Jest to kontrakt dochodowy, więc nie zobowiązuje do wydatków. W budżecie podstawowym nie zawiera się ograniczenia wydatków. Podano minimalną cenę (dochód) kontraktu, którą CIMALSA otrzyma w postaci stałej rocznej opłaty. Włączono wersję hiszpańską wszystkich dokumentów.
Kody CPV
Vehicle refuelling services
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAHiszpaniaStorage and warehousing servicesTermin za 29 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaHiszpaniaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTermin za 26 dniOpublikowano 31 sie 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeHiszpaniaStorage and warehousing servicesTermin za 19 dniOpublikowano 18 sie 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderHiszpaniaPort operation servicesBrak terminuOpublikowano 18 sie 2026