Irlandia – Usługi edukacyjne i szkoleniowe – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Opis
LMETB utworzył panel, z którego będzie pozyskiwać odpowiednio zakwalifikowanych dostawców usług do dostarczenia Programów szkoleniowych, z których dostawcy usług mogą zostać wybrani do udziału w mini konkursie na przyznanie kontraktu za projektowanie, demonstrację, rozwój, dostosowanie, akredytację, dostarczenie programów szkoleniowych, gdy pojawią się określone potrzeby. LMETB ogłasza wszystkie znane, zidentyfikowane, potencjalne programy, kursy zidentyfikowane i prowadzone wcześniej. Ta publiczna konkurencja w zakresie zamówień publicznych zostanie podzielona na Loty, jak opisano w dokumentach przetargowych. Podmioty mogą składać wnioski o jeden lub więcej lotów. Nie ma ograniczeń dotyczących liczby Lotów, na które można składać wnioski, pod warunkiem spełnienia kryteriów przyznania. Panel został utworzony 12 lipca 2024 roku i będzie funkcjonował przez 3 lata do 11 lipca 2027 roku. Wnioski będą przyjmowane za pośrednictwem e-mail do [email protected] z następującym tematem: Wniosek o członkostwo w Panelu dla dostarczenia Kursów szkoleniowych i Demonstracji w zakresie zarządzania środowiskiem i energetyką w 2 Lotach.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandiaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTermin za 25 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 7 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandiaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTermin za 20 dniOpublikowano 24 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 22 dniOpublikowano 24 sie 2026