Szwecja – Usługi transportu kolejowego – Drift av pendeltågsverksamheten i Stockholms län
Opis
Trafiknämnden ("Beställaren") zaprasza tutaj oferty do udziału w kwalifikacji do przetargu na umowę o ruchu na trasie E59 dotyczącą ruchu pociągów podmiejskich w regionie Sztokholm oraz niektórych sąsiednich regionach. Przetarg przeprowadzany jest w dwóch etapach, w których ofertodawcy w pierwszym etapie mogą złożyć wniosek o kwalifikację wstępną w przetargu, a w etapie 2 ofertodawcy, którzy zostali kwalifikowani wstępnie, otrzymują zaproszenie do składania ofert i tym samym możliwość złożenia oferty w przetargu. W etapie 2 ofertodawcy kwalifikowani wstępnie (dalej nazywani ofertodawcy) uzyskują dostęp do pełnej dokumentacji przetargowej, która jest niezbędna do złożenia oferty. Ofertodawcy mogą zostać wykluczeni z dalszego udziału w przetargu, jeśli nie spełniają wymagań stawianych w przetargu. Przetarg obejmuje kontrakty dotyczące eksploatacji ruchu pociągów podmiejskich. Oprócz eksploatacji ruchu pociągów podmiejskich do zadań należą m.in. planowanie ruchu, informacja o ruchu, walidacja biletów, eksploatacja i konserwacja stacji, depotów i pojazdów. Ruch pociągów podmiejskich obejmuje pięć linii z łączną liczbą 54 stacji i łączną długością trasy około 24 mil. Stacje znajdują się w regionie Sztokholm, z wyjątkiem Knivsta i stacji końcowych Bålsta i Uppsala, które znajdują się w regionie Uppsala, oraz stacji końcowej Gnesta, która znajduje się w regionie Södermanland. Podróżni: średnio 350 000 pasażerów dziennie w zimowy dzień roboczy. Ruch: ruch co 15 minut na linii, która łączy się z Citybanan. Ruch co 30 minut w części zewnętrznych. W godzinach szczytu ruch na wewnętrznych odcinkach podwaja się. Gnestapendeln - ruch co godzinę w godzinach szczytu, co pół godziny w godzinach szczytu i co godzinę w godzinach niskiego ruchu. Najczęściej kursuje 16 pociągów na godzinę w Citybanan. Pojazdy: 129 pojazdów typu X60/A i X60B. Dostarczone w latach 2005-2017. Depa, które dostarczane są przez Beställaren: Bro, Södertälje, Älvsjö.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Svédország – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Busstransporter
Chalmers Tekniska Högskola AktiebolagSzwecjaHire of buses and coaches with driverRoad transport servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 34 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svédország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Taxianslutningar Enköping och Stockholm för Servicelinje från Karlstad till Uppsala 2027
Region VärmlandSzwecjaTransport services (excl. Waste transport)Termin za 34 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svédország – Taxiszolgáltatás – Turbundna resor - Nynäshamns kommun
Nynäshamn kommunSzwecjaTaxi servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesNon-scheduled passenger transportTermin za 14 dniOpublikowano 30 sie 2026
Svédország – Közúti szállítási szolgáltatások – Upphandling infångande, transport och uppstallning av hundar
Länsstyrelsen i Stockholms LänSzwecjaRoad transport servicesZoological servicesTermin za 30 dniOpublikowano 30 sie 2026