Polska – Elektryczność – Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy Środa Wielkopolska na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Opis
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 273 obiektów Gminy Środa Wielkopolska (punktów poboru energii elektrycznej zwanych PPE) wymienionych w SWZ III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Wykaz PPE), położonych na terenie Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. maksymalnie wynosi: 2413, 000 MWh (słownie MWh: dwa tysiące czterysta trzynaście 000/100), dotyczy grup taryfowych C11, C11o, C12a, C12b, C21 i ma jedynie charakter orientacyjny oraz szacunkowy, służący tylko do porównania ofert. Nie stanowi ono dla Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Dostawa energii elektrycznej będzie przebiegać w sposób ciągły w całym okresie objętym zamówieniem. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: PZP) (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) oraz aktów wykonawczych do PZP. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi w szczególności ze standardami jakości obsługi odbiorców określonymi w rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 6 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną. Parametry jakościowe energii elektrycznej w części dystrybucyjnej reguluje rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Lengyelország – Fényelektromos napelemmodulok – Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz wodorowy magazyn energii
MIASTO I GMINA JAWORNIK POLSKIPolskaSolar photovoltaic modulesAir cylindersEngineering design servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Napelemes berendezések – Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach – II etap, 13 budynków użyteczności publicznej.
Gmina Miasto TychyPolskaSolar installationEngineering design servicesElectrical power systems design servicesTermin za 18 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia – Dostawa energii elektrycznej w 2027 r. - ZK-DZP.262.15.2026
Politechnika BiałostockaPolskaElectricityElectricity, heating, solar and nuclear energyTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Dízelolaj – Dostawa (zakup) oleju napędowego do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka AkcyjnaPolskaDiesel oilTermin za 32 dniOpublikowano 02 wrz 2026