Belgia – Amunicja do broni palnej i amunicja bojowa – Supply of Small Arms Ammunition and Auto Canon Ammunition Internal identifier: CPoA B PRJ.CAP.1269 2026
Opis
Dostawa amunicji małokalibrowej NATO i amunicji do automatycznego działka, ustrukturyzowana w 19 partiach obejmujących różne kalibry NATO (5.56mm×45; 7.62mm×51; 9mm×19; 12.7mm×99; i 30mm x 173) i typy (m.in. Ball; Tracer; Armour Piercing; High Explosive Incendiary itp.). Każda partia obejmuje określony kalibr i typ w formacie połączonym lub niepołączonym, zgodnie z poniższymi określeniami. Dodatkowe informacje: Procedura zakupowa jest przeprowadzana w dwóch etapach. W pierwszym etapie podmioty gospodarcze zainteresowane umową ramową są zapraszane do przesłania wniosku o udział, sporządzonego w jednym z języków urzędowych Unii Europejskiej. W drugim etapie tylko kandydaci wybrani w wyniku oceny wniosków o udział zostaną zaproszeni do składania oferty. Każda oferta przedstawiona przez osobę fizyczną lub prawną, która nie została zaproszona do składania oferty, zostanie odrzucona. Podmioty gospodarcze, które posiadają wymaganą zdolność finansową do wykonania umowy ramowej zgodnie z obowiązującym prawem UE i/lub krajowym, a także zgodnie z dodatkowymi określeniami zawartymi w Warunkach Składania Ofert dla odpowiedniej Partii, mogą poprosić o zaproszenie do składania oferty, przesyłając wniosek o udział zgodnie z poniższymi kumulatywnymi wymaganiami: Szablon wniosku o udział musi zostać zażądany przez e-mail od EDA Procurement na adres [email protected]. Wniosek musi wyraźnie wskazywać w temacie identyfikator wewnętrzny: CPoA B PRJ.CAP.1269 2026. Dokończony i podpisany wniosek o udział musi zostać przesłany przez e-mail do EDA Procurement na adres [email protected] nie później niż 17 czerwca 2026 r. o 15:00 (czas Brukseli). Wniosek musi być dołączony do dokończonego i podpisanego formularza Legal Entity Form (dostępnego pod adresem: https://commission.europa.eu/publications/business-partners-legal-entities-and-bank-accounts_en). Wniosek o udział nie stanowi gwarancji wyboru. Wszystkie kryteria, wymagania i warunki stosowalne do tej procedury zakupowej będą zawarte w dokumentach zakupowych udostępnionych zaproszonym kandydatom jako część zaproszenia do składania oferty. Organ Przekształcający rezerwuje sobie prawo do anulowania procedury w dowolnym czasie przed podpisaniem umowy, bez obowiązku rekompensaty dla kandydatów lub oferentów.
Kody CPV
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Belgium – Biometrikus érzékelők – Procédure concurrentielle avec négociation : accord-cadre relatif à la fourniture des équipements périphériques dans le contexte de la délivrance des documents d'identité, des titres de séjour et des documents de voyage ainsi que les services associés en centrale d'achat
Service administratif à comptabilité autonome chargé de la gestion des cartes d'identité et du Registre nationalBelgiaBiometric sensorsIT services: consulting, software development, Internet and supportBrak terminuOpublikowano 30 sie 2026
Belgium – Golyóálló ruha – Fourniture de gilets pare-couteaux et pare-balles pour les collaborateurs de SECURAIL
SNCBBelgiaGarments for anti-ballistic protectionBrak terminuOpublikowano 26 sie 2026
Belgium – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Raamovereenkomst aankoop elektrisch bevrijdings- en ontzettingsmateriaal
Hulpverleningszone Oost, Vlaams-BrabantBelgiaSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentEmergency and security equipmentFirefighting materialsTermin za 29 dniOpublikowano 25 sie 2026
Belgium – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Accord-cadre pluriannuel de fournitures concernant l’acquisition de casques balistiques légers au profit de la Police Fédérale ainsi qu’aux zones de Police Locale disposant d’une Response Team “GPI81”.
Police FédéraleBelgiaSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentBrak terminuOpublikowano 25 sie 2026