Francja – Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Opis
La Poste i jej spółka zależna La Banque Postale chcą powierzyć wykwalifikowanemu dostawcy wykonanie usług Transportu pieniędzy i wartości śmigłowcami, Zarządzania kasą centralną, Zarządzania automatami fiducjarnymi Banque Postale dla wszystkich punktów kontaktowych La Poste i La Banque Postale zlokalizowanych w departamencie Gujana. Liczba punktów kontaktowych szacowana jest na 16 i składa się z urzędów pocztowych i agencji pocztowych rozlokowanych na terenie departamentu Gujana. Konsultacja składa się z jednego lota. Grupa zamawiająca składa się z: - La Poste, - La Banque Postale (N° RCS 421 100 645, której siedziba znajduje się przy 115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06). La Poste działa jako koordynator grupy zamawiającej. Przetwarzanie danych La Poste i La Banque Postale, w tym hostowanie, archiwizacja i/lub konsultacja, musi być niezbędnie zlokalizowane w ramach Unii Europejskiej (UE), kraju z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EEO) lub kraju uznanego za adekwatny przez Unię Europejską. Dokument konsultacyjny, który będzie wysłany do wybranych dostawców, precyzuje elementy związane z tym wymogiem. Kandydat zostanie poinformowany, że będzie musiał udowodnić w momencie przyznania kontraktu licencję na eksploatację lotów powietrznych.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancjaRoad transport servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancjaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancjaRoad transport servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancjaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentTermin za 56 dniOpublikowano 02 wrz 2026