Lengyelország – Orvosi felszerelések – Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy: Z/94/PN/26
Descrição
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym: w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników, w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych, w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych, w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem, w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego, w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym w zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta w zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). 3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”. 4. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.). 5. Zamawiający określił w Załączniku nr 6 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Códigos CPV
Documentos e envio
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Lengyelország – Különböző gyógyszerek – Dostawa różnych produktów leczniczych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwbólowych, środków znieczulających, środków moczopędnych, dodatków mineralnych (...) w podziale na 47 cz.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej PodlaskiejPolôniaVarious medicinal productsMedicinal products for the cardiovascular systemMedicinal products for functional gastrointestinal disordersPrazo em 28 diasPublicado em 31 de ago. de 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej, w ramach umów dotacyjnych z Gminy Wrocław
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we WrocławiuPolôniaMedical equipmentsPrazo em 30 diasPublicado em 31 de ago. de 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr 2 Doposażenie Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacji.
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.MarkiewiczaPolôniaMedical equipmentsServersPrazo em 35 diasPublicado em 31 de ago. de 2026
Lengyelország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – „Dostawa narzędzi chirurgicznych do zabiegów z wykorzystaniem robota Da Vinci oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPolôniaMiscellaneous medical devices and productsSurgical instrumentsPrazo em 9 diasPublicado em 31 de ago. de 2026