Înapoi la căutare
Görögország – Irodai kellékek – Προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, εκτυπώσεων και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGreciaPublicat pe 02 sept. 2026
32 zile rămaseDescriere
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, υλικών και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 564.504,30 ευρώ, πλέον (Φ.Π.Α.24%) 135.481,03 ευρώ, σύνολο 699.985,33 ευρώ με Φ.Π.Α.
Coduri CPV
Office suppliesFormsPhotocopier paperPhrase stampsPrinting servicesHandicraft and art suppliesPhotocopying servicesOffice machinery, equipment and supplies except computers, printers and furnitureGraphic design servicesPrinter ribbonsToner for laser printers/fax machinesDrums for office machineInk sources for printing machinery
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά Τμήμα, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ερευνητική υποδομή Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Πανεπιστημίου Αιγαίου» (Κωδικός ΟΠΣ 6038280)
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGreciaComputer equipment and suppliesSuper computerPortable computersTermen limită în 34 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού ΤΠΕ σε σχολικές μονάδες της Περιφέρειας Κρήτης
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.ΑGreciaComputer equipment and suppliesTermen limită în 33 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GreciaCouponsTermen limită în 42 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GreciaComputer equipment and suppliesComputer-related servicesTermen limită în 15 zilePublicat pe 30 aug. 2026