Căutare licitații
Salvează căutareaSursa de date: Tenders Electronic Daily (TED) — licitații de peste prag la nivelul UE.
Căutarea acoperă titlul, descrierea și numele autorității contractante.
29 licitații găsite
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROMETNIH ELABORATA SVJETLOSNE SIGNALIZACIJE U GRADU ZAGREBU
GRAD ZAGREBCroațiaEngineering design servicesTermen limită în 30 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJECroațiaSupervision of building workTermen limită în 12 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza
MEĐIMURSKA ŽUPANIJACroațiaSupervision of building workTermen limită în 9 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Horvátország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUCroațiaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermen limită în 5 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.CroațiaEngineering design servicesTermen limită în 15 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBCroațiaSupervision of building workTermen limită în 16 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Horvátország – Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.CroațiaConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesTermen limită în 21 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.CroațiaEngineering design servicesTermen limită în 6 zilePublicat pe 19 aug. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeCroațiaSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesTermen limită în 21 zilePublicat pe 18 aug. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduCroațiaSupervision of building workTermen limită în 21 zilePublicat pe 18 aug. 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaCroațiaProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionTermen limită în 23 zilePublicat pe 18 aug. 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJECroațiaProject and design preparation, estimation of costsTermen limită în 13 zilePublicat pe 18 aug. 2026
Horvátország – Földmérési szolgáltatások – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVACroațiaSurveying servicesTermen limită în 16 zilePublicat pe 18 aug. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBCroațiaEngineering design servicesFără termen limităPublicat pe 16 aug. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.CroațiaEngineering design servicesTermen limită în 13 zilePublicat pe 16 aug. 2026
Horvátország – Laboratóriumi szolgáltatások – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuCroațiaLaboratory servicesTermen limită în 16 zilePublicat pe 13 aug. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecCroațiaEngineering design servicesTermen limită în 8 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Horvátország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.CroațiaArchitectural, engineering and planning servicesTermen limită în 15 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKCroațiaSupervision of building workTermen limită în 7 zilePublicat pe 10 aug. 2026
Horvátország – Építészeti tervpályázatok szervezése – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJECroațiaOrganisation of architectural design contestsTermen limită în 20 zilePublicat pe 10 aug. 2026