Späť na vyhľadávanie
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovenskoZverejnené dňa 01. 9. 2026
29 dni zostávajúPopis
Predmetom zákazky s názvom „Pracovná a bezpečnostná obuv“ je dodávka tovaru – pracovnej a bezpečnostnej obuvi pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Bližší opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 2 a č. 9 týchto súťažných podkladov.
Kódy CPV
Protective footwearSpecial footwear
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Szlovákia – Vállalati ruha – Uniformy
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťSlovenskoCorporate clothingGarmentsOccupational clothingTermín nebol udanýPublikované 25. 3. 2026
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGréckoPulloversDeadline za 33 dniPublikované 01. 9. 2026
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)ŠpanielskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline za 98 dniPublikované 01. 9. 2026
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstónskoRucksacksDeadline za 15 dniPublikované 01. 9. 2026