CPV 18000000
Verejné obstarávanie – Odevy, obuv, brašnárske výrobky a príslušenstvo
Tendova sleduje všetky oznámenia TED v tomto odvetví vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Nižšie sú najnovšie zverejnené zákazky — pomocou úplného vyhľadávania filtrujte podľa kľúčového slova, krajiny a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
382 tendery
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtHolandskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline za 45 dniPublikované 03. 9. 2026
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fornecimento de artigos diversos de fardamento
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugalskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline za 28 dniPublikované 03. 9. 2026
Svédország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Arbetskläder 2026 2
LÄNSSTYRELSEN I NORRBOTTENS LÄNŠvédskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieHolandskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingDeadline za 59 dniPublikované 03. 9. 2026
Norvégia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Antistatic shoes/sandals - operation NLSH
SYKEHUSINNKJØP HFNórskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesFootwearFootwear with rubber or plastic partsDeadline za 28 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony PaństwaPoľskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Lettország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Valsts policijaLotyšskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSpecial clothing and accessoriesFootwearDeadline za 26 dniPublikované 03. 9. 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Het leveren van nieuwe niet-persoonlijke dienstkleding voor het fusieziekenhuis
AZ Jan Palfijn GentBelgickoOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Esőkabát – Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ponczo przeciwdeszczowe
3 Regionalna Baza LogistycznaPoľskoRaincoatsDeadline za 11 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftNemeckoOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Csehország – Felsőruházat – GŘ OL – Služební pracovní stejnokroje 2026 (VZN)
Vězeňská služba České republikyČeskoOuterwearTrousersDeadline za 35 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireFrancúzskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingDeadline za 41 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilFrancúzskoProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline za 13 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeFrancúzskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearDeadline za 33 dniPublikované 02. 9. 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
vzw Zorg-Saam ZKJBelgickoOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Portugália – Egyenruha – CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SAPortugalskoOccupational clothingDeadline za 26 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Egyenruha – Procedura aperta di rilevanza europea, ex art. 71 D. lgs. 36/2023, in unione d'acquisto con A.O. "Ospedali Riuniti Villa Sofia-Cervello" Capofila Arnas Civico, avente ad oggetto la fornitura quinquennale in somministrazione, con opzione di proroga di 12 mesi, di dispositivi di protezione individuale (DPI), materiale tessile e di guardaroba occorrenti a varie UU.OO.
U.O.C. ProvveditoratoTalianskoOccupational clothingDisposable glovesWork glovesDeadline za 43 dniPublikované 02. 9. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SAROHolandskoPresents and rewardsDeadline za 7 dniPublikované 01. 9. 2026
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovenskoProtective footwearSpecial footwearDeadline za 27 dniPublikované 01. 9. 2026
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LitvaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline za 11 dniPublikované 01. 9. 2026
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)ŠpanielskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline za 96 dniPublikované 01. 9. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenHolandskoClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingDeadline za 20 dniPublikované 01. 9. 2026
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstónskoRucksacksDeadline za 13 dniPublikované 01. 9. 2026
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGréckoPulloversDeadline za 31 dniPublikované 01. 9. 2026
Magyarország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés
MVM Démász Áramhálózati Kft.MaďarskoOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline za 32 dniPublikované 01. 9. 2026
Zákazky podľa krajiny
Zákazky podľa odvetvia
- Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
- Produkty ťažobného priemyslu, základné kovy a príbuzné produkty
- Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
- Poľnohospodárske stroje
- Koža a textílie, plastové a gumené materiály
- Tlačené výrobky a príbuzné produkty
- Chemické výrobky
- Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
- Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
- Bezpečnostné, hasičské, policajné a ochranné vybavenie
- Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
- Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
- Zachytená a vyčistená voda
- Priemyselné mechanizmy
- Strojové zariadenie na hlbinnú a povrchovú ťažbu, stavebné zariadenia
- Stavebné konštrukcie a materiály; pomocné výrobky pre konštrukcie (s výnimkou elektrických prístrojov)
- Stavebné práce
- Softvérové balíky a informačné systémy
- Opravárske a údržbárske služby
- Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)
- Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
- Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
- Podporné a pomocné dopravné služby, služby cestovných kancelárií
- Poštové a telekomunikačné služby
- Verejné služby
- Finančné a poisťovacie služby
- Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
- Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
- Verejná správa, obrana, sociálne zabezpečenie a s tým spojené služby
- Služby súvisiace s ropným a plynárenskym priemyslom
- Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
- Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
- Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
- Zdravotnícka a sociálna pomoc
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
- Rekreačné, kultúrne a športové služby
- Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom