CPV 32000000
Verejné obstarávanie – Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
Tendova sleduje všetky oznámenia TED v tomto odvetví vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Nižšie sú najnovšie zverejnené zákazky — pomocou úplného vyhľadávania filtrujte podľa kľúčového slova, krajiny a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
479 tendery
Németország – Televízió- és rádió-vevőkészülék, valamint hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Medienausstattung neu
Hochschule FlensburgNemeckoTelevision and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatusInstallation services of radio, television, sound and video equipmentRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentDeadline za 40 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Hálózati berendezések – Dostawa przełączników sieciowych
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów UnijnychPoľskoNetwork equipmentDeadline za 11 dniPublikované 03. 9. 2026
Írország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – 24P012 RTÉ Satellite News Gathering Vehicle Framework
Raidió Teilifís Éireann ( RTÉ )ÍrskoRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentVansBroadcasting equipmentDeadline za 28 dniPublikované 03. 9. 2026
Spanyolország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Suministro e instalación cabeceras y conversores para DAB+
Compras de la Corporación de Radio y Televisión Española S.A.ŠpanielskoRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentMaintenance services of telecommunications equipmentInstallation services of communications equipmentDeadline za 34 dniPublikované 03. 9. 2026
Svédország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Entreprenad telekom, inkl avtal för jour och beredskap
Huddinge kommunŠvédskoRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentConstruction workDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Beschaffung eines VoIP-Telekommunikationssystems für das Justizzentrum Essen
Präsidentin des Oberlandesgerichts HammNemeckoRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentDeadline za 14 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Dostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej oraz w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań
Sąd Apelacyjny w KrakowiePoľskoApparatus for sound, video-recording and reproductionMicrophones and loudspeakersVideo-conferencing equipmentDeadline za 11 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Hálózati berendezések – Infrastruktura sieciowa
Polska Agencja Żeglugi PowietrznejPoľskoNetwork equipmentDeadline za 4 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Modernizacja oraz dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych oraz wyposażenie w system rejestracji audio-wideo Przyjaznych Pokoi Przesłuchań w sądach apelacji warszawskiej
Sąd Apelacyjny w WarszawiePoľskoApparatus for sound, video-recording and reproductionSound equipmentVideo-conferencing equipmentDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Videós felügyeleti rendszerek – PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA, MESSA IN SERVIZIO E MANUTENZIONE DI TELECAMERE E VMS PER L’ESTENSIONE E AMMODERNAMENTO DEL SISTEMA DI VIDEOSORVEGLIANZA URBANA DI BERGAMO
ATB Mobilità s.p.a.TalianskoVideo-surveillance systemRepair and maintenance services of security equipmentDeadline za 34 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Dostawa systemu łączności, w tym radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów, ładowarek stanowiskowych, megafonów, zestawów z mikrofonem kostnym oraz akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Gmina Wrocław - Urząd Miejski WrocławiaPoľskoRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentElectric accumulatorsChargersDeadline za 33 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Rádióadás vevőkészülékek – Fourniture de récepteurs satellite et de traitements audio pour la diffusion audio des radios de France Médias Monde
France Médias Monde SAFrancúzskoRadio broadcast receiversRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentDeadline za 26 dniPublikované 03. 9. 2026
Portugália – Hordozható rádiók – 3026008182 / Aquisição de rádios táticos intraequipa destinados ao Corpo de Fuzileiros
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugalskoPortable radiosDeadline za 28 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Hálózati infrastruktúra – Cisco Switches, Zubehör und Subscriptions
Medizinische Universität Lausitz - Carl Thiem KdöRNemeckoNetwork infrastructureNetwork systemDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Hálózati alkatrészek – Rahmenvertrag zur Erweiterung Netzwerkkomponenten
Kommunale Informationstechnik und Telekommunikation Optimierter Regiebetrieb der Stadt JenaNemeckoNetwork componentsDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Litvánia – Audiovizuális berendezések – Stacionari audiovizualinė sistema Nr.
Vilniaus universitetas (PV)LitvaAudio-visual equipmentDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Hálózati berendezések – PR26INF050 | Lotto 1 - Procedura aperta sopra soglia comunitaria per l’affidamento della fornitura di Apparati di rete e accessori Cisco per le esigenze del Presidio Ospedaliero Universitario Santa Maria della Misericordia dell’ASU FC
AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALETalianskoNetwork equipmentDeadline za 39 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Hálózati berendezések – Modernizacja infrastruktury sieciowej Urzędu Miasta Katowice i modernizacja systemu Kontroli Dostępu do Sieci
Miasto KatowicePoľskoNetwork equipmentNetwork infrastructureNetwork upgradeDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Észtország – Mobiltelefonok – Mobiiltelefonide ostmine haridusasutustele
Tallinna StrateegiakeskusEstónskoMobile telephonesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Románia – Hálózati berendezések – Furnizare echipamente active de rețea – switch-uri de retea cu accesorii
SENATUL ROMANIEIRumunskoNetwork equipmentDeadline za 35 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Hálózatok – WLAN-Ausstattung Hürther Schulen (Los 2)
Stadt HürthNemeckoNetworksNetwork routersNetwork infrastructureDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Ausztria – Multimédiás berendezések – AUS26L015-Multimedia
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 01RakúskoMultimedia equipmentOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesTelevision and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatusDeadline za 7 dniPublikované 02. 9. 2026
Bulgária – Televíziós és audiovizuális berendezések – „ДОСТАВКА НА АУДИО-ВИЗУАЛНО ОБОРУДВАНЕ ЗА НУЖДИТЕ НА ТУ-СОФИЯ“
ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТBulharskoTelevision and audio-visual equipmentColour televisionsSound equipmentDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Hálózati berendezések – Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM.
Sąd Apelacyjny we WrocławiuPoľskoNetwork equipmentDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Horvátország – Televízió- és rádió-vevőkészülék, valamint hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések – Opremanje dvorana i soba za sastanke audio vizualnom infrastrukturom
Hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvoChorvátskoTelevision and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatusAudio-visual equipmentDeadline za 11 dniPublikované 02. 9. 2026
Zákazky podľa krajiny
Zákazky podľa odvetvia
- Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
- Produkty ťažobného priemyslu, základné kovy a príbuzné produkty
- Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
- Poľnohospodárske stroje
- Odevy, obuv, brašnárske výrobky a príslušenstvo
- Koža a textílie, plastové a gumené materiály
- Tlačené výrobky a príbuzné produkty
- Chemické výrobky
- Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
- Bezpečnostné, hasičské, policajné a ochranné vybavenie
- Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
- Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
- Zachytená a vyčistená voda
- Priemyselné mechanizmy
- Strojové zariadenie na hlbinnú a povrchovú ťažbu, stavebné zariadenia
- Stavebné konštrukcie a materiály; pomocné výrobky pre konštrukcie (s výnimkou elektrických prístrojov)
- Stavebné práce
- Softvérové balíky a informačné systémy
- Opravárske a údržbárske služby
- Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)
- Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
- Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
- Podporné a pomocné dopravné služby, služby cestovných kancelárií
- Poštové a telekomunikačné služby
- Verejné služby
- Finančné a poisťovacie služby
- Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
- Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
- Verejná správa, obrana, sociálne zabezpečenie a s tým spojené služby
- Služby súvisiace s ropným a plynárenskym priemyslom
- Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
- Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
- Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
- Zdravotnícka a sociálna pomoc
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
- Rekreačné, kultúrne a športové služby
- Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom