CPV 64000000
Verejné obstarávanie – Poštové a telekomunikačné služby
Tendova sleduje všetky oznámenia TED v tomto odvetví vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Nižšie sú najnovšie zverejnené zákazky — pomocou úplného vyhľadávania filtrujte podľa kľúčového slova, krajiny a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
413 tendery
Spanyolország – Postai szolgáltatások – (AS-46/2026) Servicios postales del Ayuntamiento de Hospitalet de LLobregat
Ajuntament de l'Hospitalet de LlobregatŠpanielskoPostal servicesDeadline za 17 dniPublikované 03. 9. 2026
Írország – Távközlési szolgáltatások – Provision of Microsoft Teams Voice (One Teams Voice) Service
National Transport Authority_1149ÍrskoTelecommunications servicesDigital telephone exchangesTelephone exchangesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Írország – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Single Party Framework for the Provision of Mobile Phone Handsets and Associated Mobile Phone Services to Horse Racing Ireland and Irish Horseracing Regulatory Board, Subsidiaries and Affiliates
Horse Racing Ireland (HRI)ÍrskoMobile-telephone servicesSIM cardsHands-free mobile telephonesDeadline za 38 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Gemeinde HimmelkronNemeckoTelephone and data transmission servicesCommunications networkTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – ASTREINTE TELEPHONIQUE ET CONTINUITE DU SERVICE RELATION LOCATAIRES
VALDEVYFrancúzskoTelephone and data transmission servicesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Izba Administracji Skarbowej we WrocławiuPoľskoTelephone and data transmission servicesMobile-telephone servicesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Markt SchirndingNemeckoTelephone and data transmission servicesCommunications networkTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Németország – Postai és futárszolgáltatás – Erbringung von Postdienstleistungen für den Landkreis Börde
Landkreis Börde, Zentrale VergabestelleNemeckoPost and courier servicesDeadline za 3 dniPublikované 03. 9. 2026
Litvánia – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Viešojo judriojo ryšio duomenų perdavimo paslaugų pirkimas (PPR-465)
Išteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijosLitvaMobile-telephone servicesDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Teletext-szolgáltatások – Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana ProloTalianskoTeletext servicesDeadline za 13 dniPublikované 03. 9. 2026
Horvátország – Távközlési szolgáltatások – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
Središnji državni ured za središnju javnu nabavuChorvátskoTelecommunications servicesMobile-telephone servicesMobile telephonesDeadline za 25 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – IP-telefonnal kapcsolatos szolgáltatások – Maintenance évolutive des systèmes de téléphonie IP
Groupement VersaillesFrancúzskoIP telephone servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Svédország – Postai szolgáltatások – Postförmedlingstjänster 2027
Statens inköpscentral vid KammarkollegietŠvédskoPostal servicesPost and courier servicesPostal services related to lettersTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Spanyolország – Távközlési szolgáltatások – Servicios de Telecomunicaciones necesarios para posibilitar la conexión de guaguas, paneles informativos en paradas, y otros dispositivos móviles de Transportes Interurbanos de Tenerife, S.A. (en adelante TITSA) a los Sistemas Centrales SAE y de Billetaje ubicados en el D-Alix (Datacenter del proyecto Alix)
Gerencia de Transportes Interurbanos de Tenerife S.A.U.ŠpanielskoTelecommunications servicesTelephone and data transmission servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Finnország – Távközlési szolgáltatások – VR-Group: Maintenance and support services of telecommunications network devices - Invitation to participate
VR-Group PlcFínskoTelecommunications servicesInstallation services of communications equipmentIT services: consulting, software development, Internet and supportTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Horvátország – Távközlési szolgáltatások – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI
GRAD ZAGREBChorvátskoTelecommunications servicesDeadline za 11 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Elektronikus információs szolgáltatások – Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu portali miejskich z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – projekt „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-BiałejPoľskoElectronic information servicesInteractive voice response software packageSoftware package and information systemsDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Románia – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Servicii de telefonie si de transmisie de date - 2 Loturi
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A.RumunskoTelephone and data transmission servicesDeadline za 38 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Stadt GunzenhausenNemeckoTelephone and data transmission servicesCommunications networkTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Írország – Távközlési szolgáltatások – 25-004F - Framework for the Provision of Telecommunications Services
Uisce ÉireannÍrskoTelecommunications servicesInstrumentation and control equipmentTelecommunications networkTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Stadt SelbNemeckoTelephone and data transmission servicesCommunications networkTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Románia – Távközlési szolgáltatások – Servicii de comunicații buclă locală. Acces internet
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunskoTelecommunications servicesInternet servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Litvánia – Földi távközlésivonal-bérbeadási szolgáltatások – Dviejų tamsiųjų optinių gijų ilgalaikės nuomos ir techninės priežiūros paslaugos
Kauno technologijos universitetas (PV)LitvaCommunication land-line rentalRepair and maintenance services of telecommunications linesDeadline za 7 dniPublikované 02. 9. 2026
Svájc – Elektronikus adatcsere-szolgáltatások – eBill Dienstleistung 2027 bis 2032, inkl. Option bis 2037
Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz)ŠvajčiarskoElectronic data exchange servicesData-processing servicesInvoicing servicesDeadline za 17 dniPublikované 01. 9. 2026
Spanyolország – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Servicios de Telefonía Móvil para MC MUTUAL
Dirección General de la Mutual Midat Cyclops, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social, nº 1ŠpanielskoMobile-telephone servicesDeadline za 31 dniPublikované 01. 9. 2026
Zákazky podľa krajiny
Zákazky podľa odvetvia
- Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
- Produkty ťažobného priemyslu, základné kovy a príbuzné produkty
- Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
- Poľnohospodárske stroje
- Odevy, obuv, brašnárske výrobky a príslušenstvo
- Koža a textílie, plastové a gumené materiály
- Tlačené výrobky a príbuzné produkty
- Chemické výrobky
- Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
- Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
- Bezpečnostné, hasičské, policajné a ochranné vybavenie
- Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
- Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
- Zachytená a vyčistená voda
- Priemyselné mechanizmy
- Strojové zariadenie na hlbinnú a povrchovú ťažbu, stavebné zariadenia
- Stavebné konštrukcie a materiály; pomocné výrobky pre konštrukcie (s výnimkou elektrických prístrojov)
- Stavebné práce
- Softvérové balíky a informačné systémy
- Opravárske a údržbárske služby
- Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)
- Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
- Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
- Podporné a pomocné dopravné služby, služby cestovných kancelárií
- Verejné služby
- Finančné a poisťovacie služby
- Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
- Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
- Verejná správa, obrana, sociálne zabezpečenie a s tým spojené služby
- Služby súvisiace s ropným a plynárenskym priemyslom
- Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
- Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
- Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
- Zdravotnícka a sociálna pomoc
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
- Rekreačné, kultúrne a športové služby
- Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom