CPV 55000000
Verejné obstarávanie – Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
Tendova sleduje všetky oznámenia TED v tomto odvetví vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Nižšie sú najnovšie zverejnené zákazky — pomocou úplného vyhľadávania filtrujte podľa kľúčového slova, krajiny a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
483 tendery
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – Ght_PRES_2026-228_AOO_Prestation D'Hébergement
CHU SAINT ETIENNEFrancúzskoHotel accommodation servicesDeadline za 33 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Catering Betrieb der Mensa und des Kiosks im Internat Schloss Hansenberg
Land Hessen, vertreten durch das Hessische Competence Center -Beschaffungen-NemeckoSchool catering servicesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA DESTINATO AGLI ALUNNI DELLE SCUOLE E ALTRI UTENTI DELL’UNIONE DEI COMUNI DI BASIANO E DI MASATE
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA CAPOFILA COMUNE DI VIMODRONETalianskoSchool catering servicesDeadline za 19 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD GebäudewirtschaftNemeckoCanteen servicesDeadline za 25 dniPublikované 03. 9. 2026
Lengyelország – Ételfőzési szolgáltatások – Usługa gastronomiczna w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków wraz z wynajęciem obiektu kuchni.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w RybnikuPoľskoMeal-cooking servicesMeal-preparation servicesCatering servicesDeadline za 7 dniPublikované 03. 9. 2026
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/002 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Laupheim
Verpflegungsamt der BundeswehrNemeckoCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Spanyolország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Contrato mixto de servicios y concesión de servicios de cafetería y cocina para el Hospital de Coslada de ASEPEYO, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social, núm. 151.
Subdirección General Sanitaria de ASEPEYO. Mutua Colaboradora con la Seguridad Social. num. 151ŠpanielskoRestaurant and food-serving servicesHotel, restaurant and retail trade servicesDeadline za 27 dniPublikované 02. 9. 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ÍrskoCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Bulgária – Szállodai szállásszolgáltatás – ОСИГУРЯВАНЕ НА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА И ИЗВЪН НЕЯ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“ – ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"BulharskoHotel accommodation servicesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Ételkészítési szolgáltatások – Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.PoľskoMeal-preparation servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – ACCORD CADRE RELATIF A L'ACHAT DE NUITEES DE MISE A L'ABRI DES PUBLICS PRECAIRES ET VULNERABLES EN REGION CENTRE-VAL DE LOIRE
SGAR PFRAFrancúzskoHotel accommodation servicesHotel, restaurant and retail trade servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Bulgária – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Приготвяне и доставка на готова храна за обедно хранене за учениците от І до ІV клас на СУ "Летец Христо Топракчиев"
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ЛЕТЕЦ ХРИСТО ТОПРАКЧИЕВ"BulharskoSchool catering servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Lakókocsis kemping szolgáltatások – Gestion des aires d'accueil des gens du voyage de la Communauté d'Agglomération du Pays de Meaux.
COMMUNAUTE D'AGGLOMERATION DU PAYS DE MEAUXFrancúzskoCaravan-site servicesProvision of services to the communityDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE A FAVORE DI PERSONE ANZIANE DELLA R.S.A. “CENTRO RESIDENZIALE MATTEO REMAGGI – AZIENDA PUBBLICA DI SERVIZI ALLA PERSONA” DI CASCINA PER 36 MESI CON OPZIONE DI PROSECUZIONE FINO AD ULTERIORI 24 MESI
Confservizi Cispel ToscanaTalianskoRestaurant and food-serving servicesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Dánia – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Food & Beverage - 1 location
Københavns Lufthavne A/SDánskoRestaurant and food-serving servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Spanyolország – Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás – Ofrecer el servicio de bar cafetería con criterios saludables y sostenibles que conlleva prestaciones directas a favor de la ciudadanía en distintos Centros de la UCM
Rectorado de la Universidad Complutense de MadridŠpanielskoCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcÍrskoHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Büfészolgáltatás – Exploitation d’un espace cafétéria-boutique et d'une conciergerie, mise à disposition des patients d'abonnements de TV, de téléphone et mise à disposition de distributeurs automatiques pour le CH de l’Arrondissement de Montreuil-sur-mer et le CH d’Hesdin-la-Forêt
CHU Amiens-Picardie (Etablissement support du GHT SLS)FrancúzskoCafeteria servicesVending machinesTelevision servicesDeadline za 26 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Ételkészítési szolgáltatások – GARA RISTORAZIONE ASL 1
AreaCom - Agenzia regionale dell'Abruzzo per la CommittenzaTalianskoMeal-preparation servicesDeadline za 38 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Szállodai találkozókkal és konferenciákkal kapcsolatos szolgáltatások – Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy w terminie 07-09.10.2026 r.
KOMENDA GŁÓWNA POLICJIPoľskoHotel meeting and conference servicesRestaurant and food-serving servicesDeadline za 14 dniPublikované 02. 9. 2026
Norvégia – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Procurement of hotel services - individual overnight stays
Vestland fylkeskommuneNórskoHotel, restaurant and retail trade servicesHotel servicesHotel accommodation servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Élelmezési szolgáltatások – Prestations de traiteur au profit de la Ville - Buffets et assortiments salés sucrés
Ville de MarseilleFrancúzskoCatering servicesDeadline za 5 dniPublikované 02. 9. 2026
Spanyolország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Servicio de Comedor y Cocina en las Escuelas Infantiles Municipales del Ayuntamiento de Almonte
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteŠpanielskoSchool catering servicesMeal-serving servicesMeal-preparation servicesDeadline za 14 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Élelmezési szolgáltatások – Messe Augsburg: Bewirtung auf Veranstaltungen und Besprechungen
Messe Augsburg ASMV GmbHNemeckoCatering servicesRestaurant and food-serving servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Svédország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Leasing av kaffeautomater, samt köp av tillhörande förbrukningsvaror
Stockholmsmässan AktiebolagŠvédskoHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsElectric coffee makersDeadline za 27 dniPublikované 02. 9. 2026
Zákazky podľa krajiny
Zákazky podľa odvetvia
- Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
- Produkty ťažobného priemyslu, základné kovy a príbuzné produkty
- Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
- Poľnohospodárske stroje
- Odevy, obuv, brašnárske výrobky a príslušenstvo
- Koža a textílie, plastové a gumené materiály
- Tlačené výrobky a príbuzné produkty
- Chemické výrobky
- Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
- Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
- Bezpečnostné, hasičské, policajné a ochranné vybavenie
- Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
- Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
- Zachytená a vyčistená voda
- Priemyselné mechanizmy
- Strojové zariadenie na hlbinnú a povrchovú ťažbu, stavebné zariadenia
- Stavebné konštrukcie a materiály; pomocné výrobky pre konštrukcie (s výnimkou elektrických prístrojov)
- Stavebné práce
- Softvérové balíky a informačné systémy
- Opravárske a údržbárske služby
- Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)
- Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
- Podporné a pomocné dopravné služby, služby cestovných kancelárií
- Poštové a telekomunikačné služby
- Verejné služby
- Finančné a poisťovacie služby
- Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
- Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
- Verejná správa, obrana, sociálne zabezpečenie a s tým spojené služby
- Služby súvisiace s ropným a plynárenskym priemyslom
- Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
- Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
- Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
- Zdravotnícka a sociálna pomoc
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
- Rekreačné, kultúrne a športové služby
- Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom