CPV 16000000
Verejné obstarávanie – Poľnohospodárske stroje
Tendova sleduje všetky oznámenia TED v tomto odvetví vo všetkých 27 členských štátoch EÚ. Nižšie sú najnovšie zverejnené zákazky — pomocou úplného vyhľadávania filtrujte podľa kľúčového slova, krajiny a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
84 tendery
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunskoTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline za 33 dniPublikované 03. 9. 2026
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SlovinskoSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsDeadline za 34 dniPublikované 03. 9. 2026
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONórskoTractorsElectric motorsDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgickoAgricultural machineryDeadline za 41 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFrancúzskoSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentDeadline za 32 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeNemeckoAgricultural machineryDeadline za 26 dniPublikované 02. 9. 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgickoAgricultural machinerySolar energyDeadline za 31 dniPublikované 01. 9. 2026
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASlovinskoAgricultural machineryDeadline za 27 dniPublikované 01. 9. 2026
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFrancúzskoParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline za 31 dniPublikované 01. 9. 2026
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePoľskoAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsDeadline za 28 dniPublikované 01. 9. 2026
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusEstónskoMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryDeadline za 26 dniPublikované 31. 8. 2026
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUŠpanielskoTractorsParts of agricultural machineryDeadline za 26 dniPublikované 31. 8. 2026
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.ČeskoSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline za 10 dniPublikované 30. 8. 2026
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFrancúzskoMilking machinesDeadline za 24 dniPublikované 27. 8. 2026
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSlovenskoTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersDeadline za 17 dniPublikované 27. 8. 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvaSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline za 28 dniPublikované 27. 8. 2026
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgickoLawnmowersDeadline za 3 dniPublikované 26. 8. 2026
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierHolandskoAgricultural machineryTractorsDeadline za 38 dniPublikované 26. 8. 2026
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFrancúzskoLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline za 28 dniPublikované 26. 8. 2026
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunskoTractorsDeadline za 18 dniPublikované 26. 8. 2026
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimNemeckoTractorsUsed tractorsDeadline za 24 dniPublikované 26. 8. 2026
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARumunskoParts of agricultural machineryDeadline za 26 dniPublikované 26. 8. 2026
Németország – Terményválogató vagy -osztályozó gép – Lieferung von einem Mietenumsetzer
Zweckverband Abfallwirtschaft Region HannoverNemeckoMachines for sorting or grading produceDeadline za 26 dniPublikované 25. 8. 2026
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)ÍrskoAgricultural machineryDeadline za 17 dniPublikované 25. 8. 2026
Zákazky podľa krajiny
Zákazky podľa odvetvia
- Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
- Produkty ťažobného priemyslu, základné kovy a príbuzné produkty
- Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
- Odevy, obuv, brašnárske výrobky a príslušenstvo
- Koža a textílie, plastové a gumené materiály
- Tlačené výrobky a príbuzné produkty
- Chemické výrobky
- Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
- Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu
- Bezpečnostné, hasičské, policajné a ochranné vybavenie
- Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
- Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
- Zachytená a vyčistená voda
- Priemyselné mechanizmy
- Strojové zariadenie na hlbinnú a povrchovú ťažbu, stavebné zariadenia
- Stavebné konštrukcie a materiály; pomocné výrobky pre konštrukcie (s výnimkou elektrických prístrojov)
- Stavebné práce
- Softvérové balíky a informačné systémy
- Opravárske a údržbárske služby
- Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)
- Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
- Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
- Podporné a pomocné dopravné služby, služby cestovných kancelárií
- Poštové a telekomunikačné služby
- Verejné služby
- Finančné a poisťovacie služby
- Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
- Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
- Verejná správa, obrana, sociálne zabezpečenie a s tým spojené služby
- Služby súvisiace s ropným a plynárenskym priemyslom
- Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
- Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
- Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
- Zdravotnícka a sociálna pomoc
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
- Rekreačné, kultúrne a športové služby
- Iné služby pre verejnosť, sociálne služby a služby jednotlivcom