Späť na vyhľadávanie
Tento tender vypršal.
Görögország – Házhozszállítási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΕΥΜΑΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣGréckoZverejnené dňa 05. 2. 2026
Dátum splatnosti minulPopis
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η από μέρους του υποψήφιου αναδόχου παροχή υπηρεσιών για την παράδοση γευμάτων στους νοσηλευόμενους του Γ.Ν. Ασκληπιείου Βούλας.
Kódy CPV
Meal delivery service
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGréckoHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverTermín nebol udanýPublikované 27. 8. 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣGréckoCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline za 13 dniPublikované 16. 8. 2026
Görögország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚGréckoRestaurant and food-serving servicesDeadline za 25 dniPublikované 16. 7. 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.GréckoCatering servicesTermín nebol udanýPublikované 09. 3. 2026