Írsko – Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Popis
V súhrne KCETB chce zriadiť NOVÚ dynamickú panelovú dohodu pre poskytovanie služieb prenájmu priestorov a prenájmu priestorov s cateringom pre správne kancelárie, školy a centrá pod záštitou Kilkenny a Carlow Education and Training Board. Rozsah vyžadovaných služieb sa bude pohybovať od samostatného prenájmu priestorov po prenájom priestorov s cateringom na mieste. Pôvodný dátum ukončenia na zriadenie panelu je štvrtok 4. júna 2026 o 12. hodine (irský štandardný čas). Po zriadení sa noví dodávatelia budú môcť uchádzať o začlenenie do panelovej dohody počas celého trvania DPS. Ide o NOVÚ dynamickú panel pre KCETB. Všetci súčasní členovia panelu MUSIAť opäť podať prihlášku, ak si želajú byť uvažovaní o začlenení do tohto nového panelu.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcÍrskoHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ÍrskoCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline za 28 dniPublikované 02. 9. 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilÍrskoCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline za 26 dniPublikované 01. 9. 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcÍrskoHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDeadline za 10 dniPublikované 16. 8. 2026