Madžarska – Naprave in instrumenti za operacijske dvorane – CT-hez tartozó fogyóanyagok beszerzése
Opis
Dinamični sistem nabave za ugradnjo CT-ovih surovin, ki se nudi v okviru pogodbe o nabavi. Trajanje sistema (48 mesecev) obsega skupno količino, ki se ocenjuje na 92 604 enot. Podrobnosti o načrtovanih količinah so navedene v dokumentih za javne nabave. Za povpraševanje o ponudbi je predvidena količinska razlika v letnem obsegu +50%. Povpraševalec za ponudbo želi skleniti pogodbe z veljavnostjo 12 mesecev, vendar si pri tem ohranja pravico, da sklene pogodbe z daljšim ali krajšim časovnim obsegom. Povpraševalec za ponudbo si ohranja možnost, da v skladu s 107. členom (2. odstavka) Zakon o javnih nabavah (Kbt.) določi možnosti za podajanje ponudbe za posamezne nabave, ki jih določi v pozivu za ponudbo. (Svetovalni vodič za dinamični sistem nabave, ki ga izdaja Svetovalni odbor pri Agenciji za javne nabave, 7. oktober 2025) Najvišja predvidena vrednost pogodbe v 1. kategoriji je 31 379 000,- Ft/let, neto, največja predvidena vrednost pogodbe pa 6 960 000,- Ft. V sistem se vključijo vsi prijavljeni udeleženci, ki izpolnjujejo pogoj za udeležbo, število udeležencev, ki se lahko prijavi za ponudbo, pa ni omejeno. Povpraševalec za ponudbo v skladu s 107. členom (2. odstavka) Zakon o javnih nabavah (Kbt.) objavi točne tehnične specifikacije in pogoj pogodbe za posamezne javne nabave v sistemu, in sicer hkrati z oddajo poziva za ponudbo.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Magyarország – Érprotézisek – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Debreceni EgyetemMadžarskaVascular prosthesesRok v 27 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Magyarország – Katéterek – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Semmelweis EgyetemMadžarskaCathetersCatheter accessoriesRok v 29 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Humán medtech eszközök beszerzése
Semmelweis EgyetemMadžarskaMedical consumablesRok ni podanObjavljeno na 27. avg. 2026
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi OktatókórházMadžarskaMedical consumablesRok v 29 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026