Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Finnország – Közúti szállítási szolgáltatások – Sodankylän kunnan kuljetukset
Sodankylän kuntaFinskaObjavljeno dne 12. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Sodankylän kunnan koulukuljetuksien, asiointikuljetuksien ja paikallisliikenteen hankinta. Kohteet on kuvattu liiteasiakirjassa.
CPV kodi
Road transport servicesTransport services (excl. Waste transport)
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Lappeenrannan koulukuljetusten lisäkuljetukset
Lappeenrannan seudun joukkoliikenneFinskaPublic road transport servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Finnország – Nem menetrendszerű utasszállítás – Tilausajojen hankinta
Espoon kaupunkiFinskaNon-scheduled passenger transportRok v 31 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Közúti szállítási szolgáltatások – Koulukuljetukset
Rautjärven kuntaFinskaRoad transport servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Finnország – Nem menetrendszerű utasszállítás – Katajanokan ala-asteen koulun väistökuljetukset ajalla 1/2027-12/2028
Helsingin kaupunki, kaupunkiympäristön toimialaFinskaNon-scheduled passenger transportRok v 24 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026