CPV 60000000
Javna naročila – Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
Tendova spremlja vsa obvestila TED v tem sektorju v vseh 27 državah članicah EU. Spodaj so najnovejša objavljena naročila — s polnim iskanjem filtrirajte po ključni besedi, državi in roku.
Vir podatkov: Tenders Electronic Daily (TED) — javna naročila EU nad pragom.
746 ponudb najdenih
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Írország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – SINGLE-PARTY FRAMEWORK AGREEMENT FOR THE PROVISION OF ORGAN TRANSPORT SERVICES
Beaumont Hospital_403IrskaTransport services (excl. Waste transport)Road transport servicesMedical hospital servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się
Miasto OpolePoljskaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Touringcarvervoer
Stichting ROC Summa CollegeNizozemskaHire of buses and coaches with driverRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – „Świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi”.
Zarząd Transportu Miejskiego w KielcachPoljskaPublic road transport servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Spanyolország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Servicio de transporte discrecional adaptado con destino al centro de día “Ezeró” a la atención de personas con discapacidad intelectual.
Presidencia del Cabildo Insular de El HierroŠpanijaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRoad transport servicesNon-scheduled passenger transportRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Leistungen der öffentlichen Personenbeförderung im Buslinienverkehr
Landkreis FürthNemčijaPublic road transport servicesRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Transporty sanitarne i przewóz osób
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w PoznaniuPoljskaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 12 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Norvégia – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Tour transport - Hålogaland Theatre
Hålogaland TeaterNorveškaHire of buses and coaches with driverNon-scheduled passenger transportRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Közúti szállítási szolgáltatások – Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037
Statutární město PřerovČeškaRoad transport servicesPublic road transport servicesRok v 20 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Rahmenvereinbarung Kunsttransporte
Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik DeutschlandNemčijaTransport services (excl. Waste transport)Rok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Finnország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Lappeenrannan koulukuljetusten lisäkuljetukset
Lappeenrannan seudun joukkoliikenneFinskaPublic road transport servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Észak-Macedónia – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Student transportation
LHS Jane Sandanski-ShtipSeverna MakedonijaTransport services (excl. Waste transport)Rok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Közúti szállítási szolgáltatások – Dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028
Gmina SławkówPoljskaRoad transport servicesSpecial-purpose road passenger-transport servicesNon-scheduled passenger transportRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – MANZIANA - TRASPORTO SCOLASTICO
Città metropolitana di Roma CapitaleItalijaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Magyarország – Közúti szállítási szolgáltatások – Különféle kőanyagok közúti szállítása
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaRoad transport servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI TRASPORTO SCOLASTICO PER IL COMUNE DI SERMIDE E FELONICA (MN)
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA DEL CONSORZIO OLTREPÒ MANTOVANOItalijaPublic road transport servicesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Horvátország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Usluga modernizacije aviona PC-9M
REPUBLIKA HRVATSKA MINISTARSTVO OBRANEHrvaškaAerial and related servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovénia – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Celje za šolska leta 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029 - sklop 1 (prevozi za OŠ Frana Krajnca I.)
MESTNA OBČINA CELJESlovenijaTransport services (excl. Waste transport)Rok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – NETTUNO - TRASPORTO SCOLASTICO
Città metropolitana di Roma CapitaleItalijaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Keleivių vežimo Vilniaus rajono Nemėžio žiediniu maršrutu paslaugos pirkimas
Vilniaus rajono savivaldybės administracijaLitvaPublic road transport servicesRok v 40 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Teherautó kölcsönzése vezetővel – 26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
N.V. Waterleiding Maatschappij LimburgNizozemskaHire of trucks with driverRoad transport servicesRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Liechtenstein – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – LIEmobil Velo 2027-2032
LIECHTENSTEINmobilLihtenštajnSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 17 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Naročila po državah
Naročila po sektorjih
- Kmetijski, ribiški, gozdarski in z njimi povezani proizvodi
- Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
- Rudarstvo, navadne kovine in z njimi povezani proizvodi
- Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
- Kmetijski stroji
- Oblačila, obutev, prtljaga in pribor
- Usnjeni in tekstilni materiali, plastični in gumijasti materiali
- Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
- Kemični proizvodi
- Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov
- Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava
- Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema
- Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet
- Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema
- Glasbila, športni izdelki, igre, igrače, ročna dela, umetniški materiali in dodatki
- Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
- Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
- Zbrana in očiščena voda
- Industrijski stroji
- Rudarska, kamnoseška in gradbena oprema
- Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
- Gradbena dela
- Programski paketi in informacijski sistemi
- Storitve popravila in vzdrževanja
- Storitve inštalacije (razen programske opreme)
- Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno
- Podporne in pomožne prevozne storitve; storitve potovalnih agencij
- Poštne in telekomunikacijske storitve
- Gospodarske javne službe
- Finančne in zavarovalniške storitve
- Storitve poslovanja z nepremičninami
- Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
- Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
- Storitve na področju raziskav in razvoja ter s tem povezane svetovalne storitve
- Storitve uprave, obrambe in socialnega zavarovanja
- Storitve, povezane z industrijo nafte in zemeljskega plina
- Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva
- Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
- Storitve izobraževanja in usposabljanja
- Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva
- Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
- Storitve na področju rekreacije, kulture in športa
- Druge javne, skupne in osebne storitve