Javna naročila – Ciper
Tendova spremlja vse objave TED za to državo. Spodaj so nazadnje objavljena naročila — s polnim iskanjem filtrirajte po ključni besedi, panogi in roku.
Vir podatkov: Tenders Electronic Daily (TED) — javna naročila EU nad pragom.
Ciprus – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Αγορά υπηρεσιών μελετητή/συμβούλου για κτηριολογική ανακαίνιση τεσσάρων (4) Τεχνικών Σχολών στη ΔΜΤΕΕΚ ΕΚΤ23-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiperArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesEngineering servicesRok v 44 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Építési munkák – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κοινοτικό Συμβούλιο ΚυπερούνταςCiperConstruction workRok v 13 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Építési munkák – A.O. 47/26 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΑΣ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCiperConstruction workRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Épülettakarítási szolgáltatások – Διαγωνισμός για την Αγορά Υπηρεσιών Καθαρισμού των Κέντρων Μαστογραφίας του Υπουργείου Υγείας Παγκύπρια
Υπουργείο ΥγείαςCiperBuilding-cleaning servicesOffice cleaning servicesRok v 16 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Személygépkocsik – Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)
Αστυνομία ΚύπρουCiperPassenger carsMinibusesSpecialist vehiclesRok v 37 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕ
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiperCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesRok v 44 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Orvosi fogyóeszközök – Διαγωνισμός για την προμήθεια κλειστού συστήματος διάλυσης, μεταφοράς και χορήγησης κυτταροστατικών φαρμάκων για τις ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του ΟΚΥπΥ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCiperMedical consumablesMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsRok v 16 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Építési munkák – Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiperConstruction workRok v 44 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCiperFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsRok v 35 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCiperCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026