Francija – Dajanje tovornjakov z voznikom v najem – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Opis
Ta izpoved je predmet pogodbe o okviru »kompozitne« vrste: - Delo storitev je izvedeno po navadnem pogodbi in je plačano z globoko ceno in je predmet storitev, določenih v CCTP; - Druga delo je izvedeno po pogodbi o okviru z največjo vrednostjo v skladu z členoma L. 2125-1 1°, R. 2162-1 do R. 2162-6, R. 2162-13 in R. 2162-14 Zakona o javnih naročilih in je plačano z enotnimi cenami. Gre za storitve, določene v členu 7.4 CCTP, in bo povzročilo izdajo naročilnih listov. Ocene zneskov, navedene v RC, so navedene in vključujejo vse obdobje podaljševanja. Glavne značilnosti storitev restavracije predstavljajo: - 16 500 obrokov za dostavo na 88 lokacijah v mestu Montpellier, v ponedeljek, torek, četrtek in petek šolskih obdobij. - 2 500 obrokov za dostavo na 42 lokacijah v mestu Montpellier, v sredo in šolske praznike. Storitev vključuje dostavo v skladu z normami za higieno in varnost ter preverjanje količine in kakovosti (zlasti z merjenjem temperature) dostavljenih izdelkov.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 56 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026