Nazaj na iskanje
Francija – Storitve javnega cestnega prevoza – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)FrancijaObjavljeno dne 20. jul. 2026
39 dni preostankaOpis
Usluga koncesije vključuje med drugim izkoriščanje mestnih, medmestnih in šolskih linij. To so približno 950 863 km komercialnih kilometrov (RAD 2024-2025), od tega 615 383 km na šolskih linijah. Predviden je dodatni storitveni dodatni posel (PSE): Prevoz iz Laudun-l'Ardoise.
CPV kodi
Public road transport services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 56 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026