Nizozemska – Storitve cestnega prevoza – Concessieopdracht pilot regionaal deelfietsensysteem
Opis
De MRDH bo bo koncesijsko pogodbo z osnovno pokritje za pilotni projekt, s trajanjem treh let, s katerim bojo občine in MRDH nabirali izkušnje z javno dostopnim regionalnim sistemom deljenja koles. MRDH se namerno odloči za pilotni projekt, ker želi skupaj z občinami in koncesionarjem preizkusiti, kako sistem deljenja koles lahko prispeva k regionalnim nalogam in ciljem politike. Poleg tega so v pripravi na javno naročilo določili več tem, ki jih bo MRDH med pilotnim projektom preverila z delnimi študijami. Gre med drugim o možnostih za znižanje tarif (za specifične ciljne skupine), uporabo deljenih koles kot ukrep za omejevanje motenj zaradi del, povečanje dostopnosti s uporabo uporabniških plačilnih metod in izboljšanje povezave z javnim prevozom, tako da bo deljeno kolo privlačna rešitev za prvo in zadnjo miljo potovanja v okviru verige potovanja. - Ocena vrednosti naročila, brez možnega dodatnega dela za raziskave in demonstracijske projekte v okviru koncesije, je 1.500.000 €. - Skupno na voljo bodoče za naročilo, vključno z raziskavami in demonstracijskimi projekti, je 2.700.000 €.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Touringcarvervoer
Stichting ROC Summa CollegeNizozemskaHire of buses and coaches with driverRok v 50 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Teherautó kölcsönzése vezetővel – 26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
N.V. Waterleiding Maatschappij LimburgNizozemskaHire of trucks with driverRoad transport servicesRok v 50 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Közúti szállítási szolgáltatások – Busreizen
Stichting Zuyd HogeschoolNizozemskaRoad transport servicesRok v 60 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Közúti szállítási szolgáltatások – Chauffeursdiensten
Stichting WaternetNizozemskaRoad transport servicesStorage and warehousing servicesRok v 57 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026