Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene – Sonderbeförderung
Landkreis NordwestmecklenburgNemčijaObjavljeno dne 17. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Schüler-Sonderbeförderung für die Schuljahre 2026/2027 - 2028/2029 für den Landkreis Nordwestmecklenburg in 35 Losen
CPV kodi
Special-purpose road passenger-transport services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Rahmenvereinbarung Kunsttransporte
Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik DeutschlandNemčijaTransport services (excl. Waste transport)Rok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Leistungen der öffentlichen Personenbeförderung im Buslinienverkehr
Landkreis FürthNemčijaPublic road transport servicesRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Umzugsleistungen
Stadt Köln, Amt für Recht, Vergabe und VersicherungenNemčijaTransport services (excl. Waste transport)Relocation servicesStorage and warehousing servicesRok v 17 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás) – Beschaffung von Fahrdienstleistungen zur Schülerbeförderung Heilpädagogische Tagesstätten (HPT) Ebersberg (Los 1) und Markt Schwaben (Los 2)
Landkreis EbersbergNemčijaTransport services (excl. Waste transport)Rok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026