Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Ciprus – Egyenruha – Π.Υ.107 (04/2026) Προμήθεια (αγορά) πυράντοχων πολυστρωματικών παντελονιών και χιτωνίων
Πυροσβεστική Υπηρεσία ΚύπρουCiperObjavljeno dne 10. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Π.Υ.107 (04/2026) Προμήθεια (αγορά) πυράντοχων πολυστρωματικών παντελονιών και χιτωνίων
CPV kodi
Occupational clothing
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Ciprus – Felsőruházat – Δ.Ο 76/2026 Η Κατασκευή και Ράψιμo Σακακιών και Παντελονιών της Αστυνομίας
Αστυνομία ΚύπρουCiperOuterwearEnsemblesGarmentsRok v 24 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026
Ciprus – Érmék – 12/2026 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ, ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΩΝ ΚΕΡΜΑΤΩΝ ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΑΡΓΥΡΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥCiperCoinsRok v 24 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026
Ciprus – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Διαγωνισμός για την προμήθεια 151 ζευγών Αρβύλων για τις ανάγκες της Υγειονομικής Υπηρεσίας
Υπουργείο ΥγείαςCiperClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentRok v 6 dnehObjavljeno na 10. avg. 2026
Svédország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Upphandling Arbetskläder
MigrationsverketŠvedskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesWorkwear accessoriesRok v 32 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026