Nazaj na iskanje
Portugalska – Storitve javnega cestnega prevoza – concurso público n.º 8/2026 - Aquisição da prestação de serviço público de transporte de passageiros.
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalskaObjavljeno dne 19. jul. 2026
10 dni preostankaOpis
Trenutni postopek ima za predmet nakup storitve javnega prometnega prevoza potnikov z avtobusom po rednih linijah.
CPV kodi
Public road transport services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – 2026/514 - Concurso Limitado Prévia Qualificação Publicação JOUE, para a Instituição de um Sistema de Aquisição Dinâmico para a Aquisição de Serviços de Transporte de Produtos, Pessoas e Equipamentos
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPEPortugalskaRoad transport servicesMail transport by roadHire of passenger transport vehicles with driverRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Portugália – Utasszállító járművek kölcsönzése vezetővel – Prestação de serviços de transporte de Colaboradores Operacionais CP através de veículos ligeiros (TVDE/TÁXI)
CP - Comboios de Portugal, EPEPortugalskaHire of passenger transport vehicles with driverRok v 26 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Portugália – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Prestação de Serviços de Transporte de Doentes não urgentes
Unidade Local de Saúde de Matosinhos, EPEPortugalskaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Aquisição de serviços específicos de transporte de passageiros
Banco de PortugalPortugalskaRoad transport servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026