Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Malta – Minerali za kemijsko proizvodnjo – SPD1/2026/027- TENDER FOR THE SUPPLY, DELIVERY, INSTALLATION AND COMMISSIONING OF A HIGH-PRESSURE GAS ADSORPTION ANALYZER FOR THE UNIVERSITY OF MALTA IN RELATION TO THE PROJECT BIOBIOWA – CUP NO. G13D24000160007
Sectoral Procurement DirectorateMaltaObjavljeno dne 20. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
SPD1/2026/027 - POVITRAJ ZA DOSTAVO, PREVOZ, INSTALACIJO IN ZAČETEK DELOVANJA ANALIZATORJA ZA ADSORPCIJO PLINA PRI VISOKEM TLAKU ZA UNIVERZO V MALTI V ZVEZI ZA PROJEKT BIOBIOWA – ŠTEVILKA ZAJEMA G13D24000160007
CPV kodi
Chemical mineralsChemical productsSpecialised chemical productsChemical additivesVarious chemical productsFine and various chemical productsChemical reagents
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Természetes homok – „Achizitionarea a 24.500 tone amestec nisip natural sort 0-4 mm (in procent de 40%) si pietris sort 4-8 mm (in procent de 60%), la destinatie la districtele din cadrul Regiei Autonome Judetene de Drumuri Arges R.A., pentru prestarea serviciului de deszapezire iarna 2026– 2027, defalcate pe loturi
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A.RomunijaNatural sandRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Írország – Ásványi, vegyi és műtrágya-alapanyagok – The Provision Fertiliser Supplies to Coillte Nurseries 2026 – 2030
Coillte CGAIrskaChemical and fertiliser mineralsRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek – Profile, Bleche, Rohre und Platten
Office fédéral de l'armement armasuisseŠvicaMining, basic metals and related productsRok v 39 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – Grus och övriga massor Falköpings kommun
Falköpings kommunŠvedskaGravel, sand, crushed stone and aggregatesRok v 31 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026