Francija – Storitve cestnega prevoza – DÉLÉGATION DE SERVICE PUBLIC POUR L'EXPLOITATION DU RÉSEAU DE TRANSPORT PUBLIC TEMO
Opis
Ta javna pogajanja se nanaša na delegacijo javnega servisa omrežja TEMO. Sindikat za javni prevoz TEMO (Territoires et Mobilités Moselle Nord), javna organizacija za mobilnost, obsega območje 54 občin in šteje 210 000 prebivalcev. Trenutno omrežje javnega prevoza TEMO (nekdaj CITELINE) obsega 70 komercialnih linij (vključno z 18 strukturiranimi linijami, 3 avtobusnima linijama, 2 nedeljskima linijama, 31 dodatnimi linijami in 16 šolskimi linijami), 22 storitev na zahtevo po imenu TeMo'Flex Territoire, 3 storitve na zahtevo po imenu TeMo'Flex Entreprise, 1 storitev na zahtevo po imenu TeMo'Flex Gare, 1 storitev na zahtevo po imenu TeMo'Flex nedelja, ter eno storitev za prevoz oseb z omejeno mobilnostjo, imenovano Trans'PMR. Omrežje predstavlja 3 779 132 km komercialnih vožnj v letu 2025 za 3 863 188 potovanj v letu 2025, izkoriščeno z 152 vozili do 31. 12. 2025 in 277 delovnimi enotami ETP, vključno z 201 vozniki, za obratni iznos 22,3 milijona evrov v letu 2024. Komercialne prihodke v letu 2024 znašajo 3,2 milijona evrov, vključno z 2,575 milijona evrov prihodkov od tarif, brez DDV (podatki 2024); v letu 2025 bodo prihodki od tarif 2 884 629 evrov brez DDV. Investicije so večinoma financirane s strani javne organizacije, ki jih doda delegatu. Sindikat TEMO izvaja projekt Bus à Haut Niveau de Service (BHNS), imenovan Citézen, ki obsega 48,5 km, vključno z 15,5 km na lastni progi, 26,5 km v fazi 1, srce omrežja (Yutz-Thionville-Terville-Florange/Uckange-Hayange) in 22 km v fazi 2, razširitev omrežja. Faza 1, srce omrežja, se mora izvesti do 1. januarja 2029, faza 2 pa je načrtovana za 1. januar 2031. Trenutni pogodba poteka do 31. decembra 2026. Prihodnji pogodbi bo potrebno predvideti in spremljati glavno spremembo omrežja, ki bo prihod BHNS, in bo zato vključil predhodno fazo BHNS. Bostva tri leta, z možnostjo podaljšanja za eno leto. Investicije bo financiral TEMO. Dve regionalni liniji prevoza Fluo 57 in Fluo 54, ki sta postali notranji območju sindikata TEMO, bosta vključeni v omrežje 31. avgusta 2027 in 31. avgusta 2029.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 56 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026