Francija – Storitve cestnega prevoza – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Opis
1/ Predmet tega javnega naročila so storitve za prevoz in prepoznavanje sredstev in povezane storitve za Régie des Transports Métropolitains. 2/ To javno naročilo je bilo podeljeno po postopku z pogajanjem, v skladu z členoma L2124-3, R2124-4 in R2161-21 do R2161-23 Zakona. 3/ Gre za okvirno pogodbo v smislu členov L2125-1.1° in R2162-2 in nadaljevanja Zakona. 4/ Okvirna pogodba je sklenjena z enim gospodarskim operaterjem in izvajana: - delno s izdajo naročilnih listov za storitve, opisane v pogodbenih dokumentih (v pogojih, določenih v členih R2162-13 in R2162-14 Zakona); - in delno s sklepanjem naslednjih pogodb za potrebe, za katere niso vsi pogojni določki določeni v dokumentih okvirne pogodbe (v skladu s členoma R2162-7, R2162-11 in R2162-12 Zakona). 5/ V skladu s členom R2162-4 Zakona je javno naročilo sklenjeno brez najnižjega zavezujočega zneska in z največjim zavezujočim zneskom v času njegove začetne dobe (2 leta), in sicer: 3 500 000 evrov brez DDV. Za vsako obdobje podaljšanja je največji zavezujoči znesek 1 750 000 evrov brez DDV. 6/ To okvirno pogodbo je pogodba za storitve. Nanaša se na Zbornik splošnih upravnih določil, ki veljajo za javna naročila za vsakodnevne dobave in storitve (CCAG/FCS), odobren z uredbo 30. marca 2021. Ta splošni dokument, ki ga podjetja poznajo, ni vključen v ta dokument. 7/ Začetna doba veljavnosti okvirne pogodbe je dva (2) leti od datuma njene obvestila. Avtomatsko se podaljša štirikrat, razen če RTM sporoči nasprotno pisno odločitev, ki jo pošlje z napovedjo tri mesece pred koncem, z priporočeno pošto z potrdilom o prejemu. Vsaka podaljšitev traja eno (1) leto, torej največ šest (6) let. 8/ V fazi kandidature so dokumenti, ki so bili posredovani z Opozorilom o javnem pozivu na konkurenco (AAPC), navedeni v Pravilniku o razpisu "Faza kandidature", ki je v prilogi Opozorila o javnem pozivu na konkurenco. Kandidati morajo svoje kandidature (in svojo ponudbo v naslednji fazi) poslati v elektronski obliki preko spletne strani www.achatpublic.com. V naslednji fazi bo RTM kandidatom, ki so bili sprejeti za oddajo ponudbe, preko spletne strani www.achatpublic.com, ki jim bo zagotovil način prejemanja, na voljo Dossier de Consultation des Entreprises (DCE) v celoti. Kandidati morajo svojo ponudbo poslati v elektronski obliki preko spletne strani achatpublic.com.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 56 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026