Madžarska – Gradbena dela – Szolgálati lakások építése Keszthelyen
Opis
Keszthely Város Önkormányzat v lastništvu, ki stoji na 8360 Keszthely, Kísérleti utca 10, 2819/9 katastrski številki, je vrtca zgradba, ki se bo porušila (vse neto površina: 484 m2), ter pa na isti katastrski številki bo zgrajen stanovanjski blok z 11 stanovanji, na 864,43 m2 načrtovane neto površine. Zemljišče je v območju Vt-1. Površina zemljišča: 2214 m2. Načrtovane zgradbe: - število nadstropij: 3 (prvi nadstropje, prvi nadstropje, podstrešje) - neto površina prvega nadstropja: 341,41 m2 - neto površina prvega nadstropja: 324,25 m2 - neto površina podstrešja: 198,77 m2 - vsa neto površina: 864,43 m2 - neto površina stanovanj: 730,28 m2 - bruto površina: 422,04 m2. Vse stavbe na zemljišču morajo biti porušene. Majhna količina betoniranih površin je okoli stavb in na zemljišču, te morajo biti porušene. Reciklirajo se porušitve, ki se lahko ponovno uporabijo (drevno odpadke, kot so lesene palice), kar pa ne more biti ponovno uporabljeno, se odpelje na odlagališče. Po porušitvi je potrebno urejati in ravnati površino. Načrtovana stavba je večstanovanjski stanovanjski blok z dvokapno streho, ki stoji v označenem območju za gradnjo, z monolitnimi železobetonskimi stropi, z prvim nadstropjem + prvim nadstropjem + podstrešjem, v katerem je 11 stanovanjskih enot. V projektu sta dva bloka stavb. V severnem bloku so manjši stanovanjski blokovi, v južnem pa večji stanovanjski blokovi, ki so dostopni iz skupnega stopnišča. V prvem nadstropju prvega bloka sta dva stanovanja, ki imata dnevni prostor, sobo, kopalnico, WC, predsobo in pokrito teraso. Na tem nivoju je tudi eno skupno skladišče in ena tehnična soba. Stanovanja so dostopna iz verande. V prvem nadstropju drugega bloka sta dva stanovanja, ki imata dnevni prostor, tri sobe, kopalnico, prhalnico, dve predsobi, WC in pokrito teraso. Stanovanja so dostopna iz stopnišča na nivoju tal. Med obema blokoma je skupno stopnišče. V prvem nadstropju prvega bloka sta dva stanovanja, ki imata dnevni prostor, sobo, kopalnico, WC in pokrito teraso. Stanovanja so dostopna iz stopnišča. V prvem nadstropju drugega bloka sta dva stanovanja, ki imata dnevni prostor, tri sobe, kopalnico, prhalnico, dve predsobi, WC in pokrito teraso. Stanovanja so dostopna iz stopnišča. V podstrešju prvega bloka je eno stanovanje, ki ima predsobo, sobo, dnevni prostor, garderobo, dve WC, kopalnico in sobo ter pokrito teraso. Stanovanje je dostopno iz stopnišča. V podstrešju drugega bloka sta dva stanovanja. Eno stanovanje ima dnevni prostor, pokrito teraso, sobo, prhalnico in WC, stanovanje je dostopno iz stopnišča. Drugo stanovanje ima predsobo, sobo, dnevni prostor, prhalnico in WC. Stanovanje je dostopno iz stopnišča. Stanovanja nimajo ločenih kuhinj, kuhinja je del dnevnega prostora. Na nivoju podstrešja je tudi eno skupno skladišče. Za stanovanja je na zemljišču 11 parkirnih mest. V okviru urejanja prostora je tudi pticami prijazni vrt, dežni vrtovi in odtočni sistem. Stanovanjska površina na prvem nadstropju ima majhen vrt, ločen z živo mejo. Na vsakem stanovanju, ki se bo zgradilo, bo 5 listnatih dreves. Podrobnosti o tehničnem izvajanju projekta so v izvajalskih načrtih in priključeni tehnični dokumentaciji. Izvajalska naloga vključuje vse delovne naloge, ki so potrebne za izvajanje tehnične vsebine, ki je navedena v načrtih. Drugi obveznosti in naloge zmagovalca: • Podjetnik mora izvesti vse potrebne javne površine, vključno z odškodnino. • Podjetnik je odgovoren za kontinuirano sodelovanje v kooperaciji in izvajanje del v tedenskih intervalih. • Omejevanje in varovanje območja. • Upoštevanje naslednjih predpisov: 284/2007. (X. 29.) Uredba Vlade o določenih pravilih za zaščito okolja pred hrupom in vibracijami, ter Uredba Keszthely Város Önkormányzata Képviselő-testület 18/1997. (VI. 12.) o lokalni samoupravi. • V poletnem času je delo v vikendih prepovedano. Povezovalec opozarja, da je gradbeno delo, ki je predmet javnega nabave, dovoljeno. Povezovalec v okviru javnih nabavnih postopkov opredeli način potrjevanja primernosti in izključitvenih razlogov, ter način določanja tehnične dokumentacije javnih nabav, kot je določeno v 321/2015. (X.30.) Uredba Vlade, 46. § (3). Če je v tehnični dokumentaciji naveden
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Magyarország – Magasépítési munka – Köznevelési intézmények_kivitelezés
Nyíregyháza Megyei Jogú Város ÖnkormányzataMadžarskaBuilding construction workRoof repair and maintenance workRoof insulation workRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Magyarország – Magasépítési munka – Jósa András Múzeum fejlesztése
Nyíregyháza Megyei Jogú Város ÖnkormányzataMadžarskaBuilding construction workDemolition, site preparation and clearance workElectrical installation workRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Magyarország – Építési munkák – Kútmunkálathoz berendezés alapok 3 évre - 2026
Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaConstruction workSite preparation workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok ni podanObjavljeno na 31. avg. 2026
Magyarország – Közútkarbantartás – Keretmegállapodás útkarbantartás
Győr Megyei Jogú Város Útkezelő SzervezeteMadžarskaRoad-maintenance worksRoad-repair worksRok v 27 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026