Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Ciprus – Tűzoltójárművek – Π.Υ.107(11/2026) Προμήθεια και η συντήρηση τριών (03) αντιλιοφόρων πυροσβεστικών οχημάτων 4X2 χωρητικότητας 2.000 λίτρων νερού
Πυροσβεστική Υπηρεσία ΚύπρουCiperObjavljeno dne 14. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Π.Υ.107(11/2026) Προμήθεια και η συντήρηση τριών (03) αντιλιοφόρων πυροσβεστικών οχημάτων 4X2 χωρητικότητας 2.000 λίτρων νερού
CPV kodi
Firefighting vehicles
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Ciprus – Különleges célú gépjárművek – Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥCiperSpecial-purpose motor vehiclesFirefighting equipmentVehicles for the emergency servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Ciprus – Gépjárművek – Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων ΕρευνώνCiperMotor vehiclesUtility vehiclesHeavy-duty motor vehiclesRok v 14 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Ciprus – Utcaseprő járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥCiperRoad-sweeping vehiclesSuction-sweeper vehiclesRoad sweepersRok v 10 dnehObjavljeno na 20. avg. 2026
Ciprus – Gépjárművek – Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)
Αστυνομία ΚύπρουCiperMotor vehiclesAll-terrain vehiclesPolice carsRok v 24 dnehObjavljeno na 12. avg. 2026