Finska – Storitve prevoza po vodi – Yhteysalusliikennepalvelu, Utön ja Nauvo eteläisen reittialue
Opis
Lounais-Suomen elinvoimakeskus prosi ponudnikev, da pošljejo svoj prijavni dokument za to, da bi se udeležili tekmovanja. Predmet tekmovanja je letno povezovalno ladijski promet med Utö in Nauvo na južni plovni poti. Predvidevana doba pogodbe je 15 let. Predvidevani vsebini storitve so opisani v dokumentih o tekmovanju, ki so priloženi k oglasu o tekmovanju. Tekmovanje bo izvedeno z uporabo inovativnega partnerstva, kot je določeno v 38. členu zakona o javnih nabavah (1397/2016). V postopku tekmovanja bodo izbrani vsi kandidati, ki so vložili prijavo in ki so dokazali, da izpolnjujejo postavljene pogoj za udeležbo. Pogoji za udeležbo so navedeni v ESPD obrazcu. Kandidati morajo predložiti dokaze o izpolnjevanju pogojev za udeležbo kot prilogo k prijavi, če nabavno enoto ne dobi informacij iz brezplačne elektronske baze podatkov. PRESTAVITEV TEKMOVANJA Predstavitev tekmovanja bo izvedena v četrtek, 11. 3. 2026, med 9. in 10.30, preko Microsoft Teams. Prireditvi bosta namenjeni podjetjem, ki ponujajo storitve ladijskega prometa, ter na primer dobaviteljem, ki ponujajo tehnologijo, povezano z ladijskim prometom, ki bi lahko sodelovali kot partnerji ponudnikov v postopku tekmovanja in razvoju. Na prireditvi bodo predstavljeni cilji nabavnega oddelka in postopek tekmovanja, ter se bodo obravnavali pričakovanja do kandidatov/ponudnikov v različnih fazah postopka. Jezik prireditve je finščina. Za prijavo na prireditvi je potrebno poslati e-pošto na naslov juho.laine(at)ptcs.fi, v katerem navedete imena in e-poštne naslove udeležencev. Prijava mora biti oddana do 10. 3. 2026.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Lappeenrannan koulukuljetusten lisäkuljetukset
Lappeenrannan seudun joukkoliikenneFinskaPublic road transport servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Finnország – Nem menetrendszerű utasszállítás – Tilausajojen hankinta
Espoon kaupunkiFinskaNon-scheduled passenger transportRok v 31 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Közúti szállítási szolgáltatások – Koulukuljetukset
Rautjärven kuntaFinskaRoad transport servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Finnország – Nem menetrendszerű utasszállítás – Katajanokan ala-asteen koulun väistökuljetukset ajalla 1/2027-12/2028
Helsingin kaupunki, kaupunkiympäristön toimialaFinskaNon-scheduled passenger transportRok v 24 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026