Francija – Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Opis
La Poste in njena podružnica La Banque Postale želijeta zaupati kvalifikiranemu izvajalcu izvajanje storitev za Transport denarja in vrednot s helikopterjem, Urejanje centralnega blagajne, Urejanje avtomatskih bančnih naprav Banque Postale za vse točke stika La Poste in Banque Postale, ki so v departmaju Gvajana. Število točk stika je ocenjeno na 16 in je sestavljeno iz poštnih uradov in poštnih agencij, razporejenih po departmaju Gvajana. Pojavnost je sestavljena iz enega samega lota. Skupina naročnikov je sestavljena iz: - La Poste, - La Banque Postale (št. RCS 421 100 645, sedež družbe je na 115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06) La Poste deluje kot koordinator skupine naročnikov. Obdelava podatkov La Poste in Banque Postale, vključno z gostovanjem, varnostnim kopiranjem in/ali pogledovanjem, mora biti neizogibno lokalizirana v Uniji Evropskih Držav (EU), v državi Evropskega gospodarskega prostora (EEE) ali v državi, ki jo Evropska unija priznava kot primerno. Določila, ki bodo poslana izvajalcem, ki bodo izbrani, bodo natančno navedena v tem pogoju. Kandidat mora biti ob podelitvi pogodbe potrdil licenco za izvajanje zračnega leta.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancijaRoad transport servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancijaRoad transport servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 55 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026