Grčija – Storitve prevoza po vodi – Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) για την «Παροχή Υπηρεσιών Θαλασσίου Εγχώριου Μεταφορέα» τετραετούς (4) διάρκειας με έναν οικονομικό φορέα, θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα άρθρα 40,43,44 και 46 ( Διαπραγμάτευση με Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού), του ν.3978/11
Opis
Predmet pogodbe predstavlja najem ladje za pomorske notranje prevoze, ki bo imela vsa potrebna tehnična / konstrukcijska značilnost za izvajanje prevoza vseh vrst vojaškega in nevojaškega opreme (vključno s "nevarnimi tovorji"), zamenjivih delov, orodja, vozil, komunikacijskih materialov, vseh vrst in kategorij tovora, materialov, orožja, ter razvrščenih materialov, ki jih uporabljajo Grške oborožene sile (GES), v katerem koli pristanišču v Grčiji, neodvisno od njihove kvalitete, značaja (kot glavnih ali ne, porabljivih, nevarnih, občutljivih, privlačnih itd.) ali njihovega obsega in teže, kot je natančno določeno v lastni PED in CPV (glej 1.2.2 tega dokumenta). Zahtjeve SPO so v točki 4.1.6, 6.2 in 8 PED, medtem ko so značilnosti najete ladje podrobno opisane v točkah 4.2 in 4.3 PED.
CPV kodi
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčijaPublic road transport servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčijaPublic road transport servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčijaPublic road transport servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčijaPublic road transport servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026