Tillbaka till sökning
Denna upphandling har gått ut.
Italien – Banktjänster – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAItalienPublicerad den 19 juli 2026
Deadline passeradBeskrivning
Med beslut av Generaldirektören, protokollnr. 427 den 09/07/2026, har denna förvaltning beslutat att utse ett ramavtal med en enda ekonomisk operatör enligt art. 59 i D.lgs. 36/2023, som gäller tjänsten för utfärdande och hantering av multiserviskort för betalning till förmån för studenter och personal vid universitet i Kalabrien och mottagare av bidraget med namnet "reddito di merito". För ytterligare detaljer, hänvisas till tjänsteprojektet.
CPV-koder
Banking services
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItalienInsurance servicesDeadline om 32 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItalienInsurance servicesDeadline om 41 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItalienInsurance servicesDeadline om 24 dagarPublicerad den 01 sep. 2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItalienInsurance brokerage servicesDeadline om 59 dagarPublicerad den 01 sep. 2026