Tillbaka till sökning
Denna upphandling har gått ut.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankTysklandPublicerad den 08 feb. 2026
Deadline passeradBeskrivning
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
CPV-koder
Supply services of personnel including temporary staff
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)TysklandSecurity servicesDeadline om 33 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltTysklandProject-management services other than for construction workIngen frist angivenPublicerad den 03 sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfTysklandAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesIngen frist angivenPublicerad den 03 sep. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGTysklandMarket research servicesIngen frist angivenPublicerad den 03 sep. 2026