Tillbaka till sökning
Italien – Bussar för kollektivtrafik – Fornitura di n. 1 AUTOBUS a metano CNG, di lunghezza tra 11,800 e 12,300 mt., NF
AMI SpA- Azienda per la Mobilità Integrata e trasportiItalienPublicerad den 20 juli 2026
10 dagar kvarBeskrivning
Försörjning av 1 STADSBUSS, kl. II, med längd mellan 11,800 och 12,300 m, drivs av METANO CNG, NORMAL FLOOR, ny från fabriken
CPV-koder
Public-service buses
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItalienRailway equipmentDeadline om 45 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItalienRefuse-compaction vehiclesDeadline om 38 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItalienPublic-service busesDeadline om 21 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItalienPublic-service busesDeadline om 13 dagarPublicerad den 02 sep. 2026