Tillbaka till sökning
Italien – Redovisning och revision – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItalienPublicerad den 16 juli 2026
14 dagar kvarBeskrivning
Öppen procedur indelad i lotter för upphandling av en tjänst för revisor och certifiering av projekt finansierade av PNRR Ricerca och PNC HLS – TA för behoven av Aziende Sanitarie dell’Area Vasta Emilia Centrale (AVEC) och för AUSL - IRCCS di Reggio Emilia.
CPV-koder
Accounting and auditing services
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItalienInternal audit servicesDeadline om 23 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItalienAdvertising management servicesDeadline om 42 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItalienMarketing servicesDeadline om 28 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItalienTelephone operator servicesDeadline om 30 dagarPublicerad den 30 aug. 2026