Itálie – Opravy a údržba lodí – Gara telematica a procedura ristretta ai sensi dell'art.156 del d.lgs. 36/2023 per l'affidamento degli interventi di refitting della motonave Regina del Garda
Popis
Intervenční práce mají za cíl celkovou rekonstrukci motolodi Regina del Garda. Konkrétně se jedná o: generální demolice; loděnické tesařské práce; výměnu hlavních motorů, diesel generátoru a hřídelové linie; obnovu hlavních palubních zařízení; obnovu elektrického zařízení; obnovu zařízení pro vytápění/klimatizaci; modernizaci salónů pro cestující, salónů pro posádku a hygienických místností; natření. Motolod, postavená v roce 1964, má následující hlavní charakteristiky: Délka f.t. (m) 39,40 - Délka p.p. (m) 36,00 - Šířka f.o. (m) 6,70 - Výška stavby (m) 2,60 - Výtlak při p.c. (t) 183,57 - Ponor při p.c. (m) 1,50 - Bruttová tonáž 190,14; Nettonáž 80,41 – Motorizace 2 x VM 1312MH14 - kW 210 x 2 @ 1800 ot/min – Pohon n.2 Vrtule s 4 orientovatelnými lopatkami - Max. rychlost km/h 22,0 - Diesel generátor 100 kVA, 50Hz, 1500 ot/min – Cestující 185 - Trup a nadstavba: Ocel - Střecha můstku: slitinová hliníková - Klasifikační označení RINA 1A – 1.1 – nav.int. TP – Tr (ro-ro).
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiItálieRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workDeadline za 34 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAItálieRepair and maintenance services of building installationsDeadline za 16 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.ItálieRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentDeadline za 67 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItálieRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusDeadline za 37 dnůPublikováno 02. 9. 2026