Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Itálie – Zařízení související s počítači – CODICE IT/HD-DGR 204 DEL09/04/2026 -GARA TELEMATICAA PROCEDURAAPERTA PER LAFORNITURA DIATTREZZATURE EARREDI PER ILCOMPLETAMENTOFUNZIONALEDELLE NUOVEAREE SANITARIENELLA NUOVAPALAZZINA H1SUD – CUPF84E23
A.O. Sant'AndreaItáliePublikováno 09. 7. 2026
Deadline uplynulPopis
Kód IT/HD - DGR 204 ze dne 09/04/2026 - TELEMATICKÁ ZAKÁZKA V OTEVŘENÉ PROCEDUŘE PRO ZAHRANIČNÍ DODÁVKU ZARÍZENÍ A ZAŘÍZENÍ PRO FUNKČNÍ DOKOMPLETIZACI NOVÝCH SANITNÍCH PROSTORŮ V NOVÉM PŘISTAVBĚ H1 JIH – ČÍSLO CUP F84E23000260001 – PROCEDURA STELLA PRO ZÍSKÁNÍ ZARÍZENÍ A ZAŘÍZENÍ INFORMATICKÉHO
Kódy CPV
Computer-related equipment
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateItálieComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesDeadline za 41 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleItálieComputer equipment and suppliesDeadline za 12 dnůPublikováno 27. 8. 2026
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAItáliePaper stationery and other itemsDeadline za 25 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAItálieStationeryDeadline za 11 dnůPublikováno 09. 8. 2026