Licitaciones públicas – Chipre
Tendova sigue todos los anuncios de TED de este país. A continuación se muestran las últimas licitaciones publicadas — use la búsqueda completa para filtrar por palabra clave, sector y plazo.
Fuente de datos: Tenders Electronic Daily (TED) — licitaciones de la UE por encima del umbral.
Ciprus – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Αγορά υπηρεσιών μελετητή/συμβούλου για κτηριολογική ανακαίνιση τεσσάρων (4) Τεχνικών Σχολών στη ΔΜΤΕΕΚ ΕΚΤ23-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςChipreArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesEngineering servicesVencimiento en 44 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Építési munkák – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κοινοτικό Συμβούλιο ΚυπερούνταςChipreConstruction workVencimiento en 13 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Építési munkák – A.O. 47/26 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΑΣ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςChipreConstruction workVencimiento en 29 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Épülettakarítási szolgáltatások – Διαγωνισμός για την Αγορά Υπηρεσιών Καθαρισμού των Κέντρων Μαστογραφίας του Υπουργείου Υγείας Παγκύπρια
Υπουργείο ΥγείαςChipreBuilding-cleaning servicesOffice cleaning servicesVencimiento en 16 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Személygépkocsik – Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)
Αστυνομία ΚύπρουChiprePassenger carsMinibusesSpecialist vehiclesVencimiento en 37 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕ
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςChipreCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesVencimiento en 44 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Orvosi fogyóeszközök – Διαγωνισμός για την προμήθεια κλειστού συστήματος διάλυσης, μεταφοράς και χορήγησης κυτταροστατικών φαρμάκων για τις ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του ΟΚΥπΥ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςChipreMedical consumablesMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsVencimiento en 16 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Építési munkák – Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςChipreConstruction workVencimiento en 44 díasPublicado el 01 sept 2026
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςChipreFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsVencimiento en 35 díasPublicado el 31 ago 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαChipreCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesVencimiento en 26 díasPublicado el 31 ago 2026